Letnia playlista wakacyjna [PLAYLISTA]

DO LATA, DO LATA, PIECHOTĄ BĘDĘ SZŁA...

Oprócz dwóch istniejących już playlist na Youtube'owym kanale SUTRY SERCA, jest jeszcze trzecia - playlista letnia, pełna słońca, zatytułowana:

ANANDA – wakacyjna playlista

ANANDA oznacza w sanskrycie błogość – to playlista różnych utworów w sam raz na letni chillout, czas wakacji, luzu i radości, odpoczynku, wylegiwania się na słońcu, buszowania w zbożu, na imprezy w gronie przyjaciół. To playlista na ciepłe letnie wieczory i gorące popołudnia

Najbardziej lubię jej słuchać jadąc samochodem, gdzieś na zapomnianej drodze pośród pól i łąk pełnych zieleni (i małych stworzonek chowających się w zbożu) z otwartą szybą i rozpuszczonymi włosami, czując wiatr na twarzy

UWAGA! Playlista ANANDA jest cały czas aktualizowana – to znaczy że ciągle dodaję do niej nowe utwory.

sutra serca

Bezpośredni odnośnik do całego kanału SUTRY SERCA na YouTubie znajdziecie na stronie głównej w prawym górnym rogu ekranu (ikonka play YouTube, tuż obok ikonki fb i lupki)

caret-down caret-up caret-left caret-right

Autorką Anandartykułu jest Anja -  Jogę praktykuje od 11 lat, a regularne zajęcia, warsztaty i odosobnienia prowadzi od 7miu lat. Pisze o jodze, nagrywa prowadzone medytacje i relaksacje. Sutrę Serca założyła w 2014 roku.

Obecnie uczy się w Europejskiej Akademii Satyananda Yogi, dlatego zajęcia które prowadzi  inspirowane są filozofią jogi klasycznej. Jest nauczycielką certyfikowaną przez Yoga Alliance (RYT 200) oraz polski MEN. Fanka kotów, kawy, TEDx'ów i kolarstwa górskiego. Astrologiczny Strzelec, Enneagramowa Czwórka.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *