Mantra Bhand Jammee-ai aby uhonorować kobiecy pierwiastek i uskrzydlić kobiety

Jest to długi shabad czyli kilkanaście wersów poezji która została napisana w taki sposób że działa jak mantra

Język: Gurmukhi

DZIAŁANIE

Jest to poezja, którą można czantować lub po prostu jej słuchać. Jednakże najlepsze efekty uzyskasz recytując ten shabad 11 razy na dzień. Odtwarzaj Bhand Jamee-ai w swoim domu, kiedy śpisz, prowadzisz samochód, gotujesz czy ćwiczysz. Spraw by ta mantra stała się częścią twojego codziennego życia przez pewien czas.

DLA KOBIET - praktyka z tą mantrą doda skrzydeł i zainspiruje cię jako kobietę, pomoże ci poczuć swój pełen wdzięk, być dla siebie życzliwą, żywić do siebie respekt. Uwolni cię od wewnętrznego konfliktu i kryzysu tak byś mogła stawić czoła czemukolwiek.

DLA MĘŻCZYZN - uwalnia od fobii przed matką, uwalnia również od złości do kobiet. Wnosi szacunek oraz podejście pełne sacrum do relacji z kobietami.

 


Bhand Jammee-ai w wykonaniu Benjahmina


Nagranie w wykonaniu: Benjahmin
Nagrania Benjahmina można znaleźć na jego stronie
Grafika użyte w nagraniu YouTube pochodzi z albumu Benjahmina "Wholly Women"
Nagranie i grafika nie są własnością Sutry Serca, wszelkie prawa należą do podanych wyżej artystów.


caret-down caret-up caret-left caret-right

Autorką Anandartykułu jest Anja -  Jogę praktykuje od 11 lat, a regularne zajęcia, warsztaty i odosobnienia prowadzi od 7miu lat. Założyła Sutrę Serca w 2014 roku. Podchodzi do jogi holistycznie czyli całościowo; jej zajęcia inspirowane są filozofią jogi klasycznej (północnej linii jogi). Jest nauczycielką certyfikowaną przez Yoga Alliance (RYT 200) oraz polski MEN.

Fanka kotów, kawy, TEDx'ów oraz MTB czyli kolarstwa górskiego i dobrej muzyki elektronicznej. Enneagramowa Czwórka, urodzona w Zimowe Przesilenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

OD 1 LIPCA przenosimy zajęcia jogi holistycznej ze Stradomskiej na Białą Drogę + zmieniamy też grafik i ceny | szczegóły tu
Hello. Add your message here.