POZA BIAŁĄ DROGĄ ANJA PROWADZI TEŻ PRAKTYKĘ W JOGA CENTRUM

WE WSPÓŁPRACY Z JOGA CENTRUM ANJA DODATKOWO PROWADZI ZAJĘCIA W DWÓCH LOKALIZACJACH JOGI CENTRUM:

PONIEDZIAŁKI 19:00 - 20:15

FRIDAYS CLASSES IN ENGLISH 17:30 - 18:45

JOGA CENTRUM BRONOWICE
(Armii Krajowej 16 Kraków, Newton parter, przystanek 'Przybyszewskiego')

CZWARTKI 17:15 - 18:45

JOGA NIDRA CZWARTKI 20:30 - 21:30

JOGA CENTRUM BISKUPIA
(ul. Biskupia 18 Kraków)


WAŻNE - Karnety do Joga Centrum i na Białą Drogę są osobne


 

.

WIĘCEJ O ZAJĘCIACH

Podczas zajęć stosujemy bardzo szeroki wachlarz technik idąc kompleksowym system jogi opierając się na klasycznym podejściu do jogi. Przechodzimy od zwykłych, przyziemnych stanów świadomości, do bardziej subtelnych, wyrafinowanych. Celem zajęć jest rozwijanie świadomości; szczególnie w asanie - trwanie dłużej w pozycji w stanie uważności i rozluźnienia. Czyli nauka jak nie napinać ani nie obciążać swojego ciała, a raczej obserwować je i akceptować, wykonując praktykę najlepiej jak potrafisz na dany moment.
Koncentrujemy się nie tylko na aspektach fizycznych, a bardziej na holistycznym, integralnym podejściu do systemu jogi, dlatego podczas praktyki będziemy stosować:
- asany w celu zharmonizowania ciała i umysłu poprzez budowanie pomostu między ciałem a umysłem oraz rozpuszczenie blokad energii życiowej (prany)
- pranajamy - proste techniki wykorzystujące oddech w celu poszerzenia, ekspansji energii życiowej (prany)
- mudry czyli kombinacje subtelnych ruchów i gestów fizycznych, które zmieniają nastrój, percepcję, postrzeganie, nawyki, emocje; co w rzeczywistości prowadzi do pogłębienia stanów świadomości oraz koncentracji
- mantry czyli harmonijne fale dźwiękowe które wpływają na przestrzeń mózgu i przestrzeń wokół nas, przekraczając i oczyszczając blokady umysłu
- medytacje w celu oczyszczenia i skupienia rozproszonego umysłu
- prowadzona relaksacja w szawasanie (shavasana)
-  Jogi Nidra w celu fizycznego, psychicznego i emocjonalnego relaksu
 

DLA KOGO?

Serdecznie zapraszamy osoby początkujące jaki i już praktykujące które chcą pogłębić swoją praktykę jogi oraz jej zrozumienie. Zajęcia są otwarte, zasada jest taka że każdy praktykuje na tyle na ile może, bez przeciążania ciała, w miarę regularnej praktyki ciało i umysł nabiorą świadomości.
Przeciwwskazaniami do praktyki są ciąża, epilepsja, schizofrenia.
.

PRAKTYKĘ PROWADZI

caret-down caret-up caret-left caret-right
ANJA

Praktykuje regularnie od 11 lat, od 2013 roku prowadzi i organizuje zajęcia, warsztaty, odosobnienia. Przeszła przez wiele systemów jogi. Gdy w końcu trafiła na przekaz linii Satyananda Yoga/Bihar Yoga, było to dla niej objawienie i wiedziała już, że nie musi dalej szukać. Ukończyła z wyróżnieniem 3-letni proces pogłębionych studiów jogi w Europejskiej Akademii Satyananda Yogi. Podróżowała dwukrotnie do Indii Północnych, ostatnio z wizytą w Aszramie w Bihar. Naturalnie więc, praktyka którą prowadzi inspirowana jest tą linią, która należy do systemu jogi klasycznej. Jogę traktuje jako styl życia i system który poszerza świadomość, a nie jako ćwiczenia fizyczne. Pragnie przybliżać ludziom szeroką wiedzę Jogi klasycznej, dlatego założyła bloga; pisze artykuły, nagrywa prowadzone relaksacje i medytacje oraz Jogę Nidrę. Studiowała antropologię kultury na Uniwersytecie Jagiellońskim. Uczyła się też w Latającej Szkole. Jest nauczycielką certyfikowaną przez Yoga Alliance oraz polski MEN (czytaj więcej)

"Anju zajęcia z Tobą są potrzebne temu szalonemu światu :)"

BEATA

"Anja prowadzi świetne zajęcia - w swoim własnym, niepowtarzalnym stylu, każdego uczestnika traktuje z uwagą i troską o jego potrzeby. Niesamowicie relaksujące doświadczenie! Polecam :-)"

ANIA

"Od dawna podziwiam to co tworzysz, jesteś dla mnie inspiracją i motywacją do zgłębiania ścieżki jogi"

BEATA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *