CZĘSTE PYTANIA

CO MAM ZABRAĆ ZE SOBĄ?

Wystarczy strój do praktyki (o stroju poczytasz pytanie niżej) reszta potrzebnych rzeczy jest na miejscu. Możesz zabrać picie - ale tylko w zamkniętych pojemnikach

JAKI STRÓJ?

Wygodny, nie krępujący ruchów, w którym dobrze się czujesz, legginsy lub spodnie, bez guzików i suwaków, a jeśli jesteś zmarzluchem - ciepła bluza i skarpetki na pogłębiony relaks

CZY AKCEPTUJĄ PAŃSTWO KARTY TYPU MULTISPORT?

Nie akceptujemy takich kart, natomiast dla NOWYCH osób pierwsze zajęcia na grupie wtorkowej lub czwartkowej są bezpłatne. Obowiązują zapisy przez formularz zgłoszeniowy

CZY ZABRAĆ MATĘ ZE SOBĄ?

Nie trzeba, wszystkie potrzebne rzeczy są na miejscu: maty, koce, poduszki

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ?

Przyjdź odpowiednio wcześniej, tak aby na spokojnie znaleźć miejsce, przebrać się i rozliczyć. Przestrzeń do praktyki otwarta jest zwykle około 15 minut przed rozpoczęciem.

Dobrze jest nie jeść na około 2 h przed zajęciami.

CZY JEST PARKING NA MIEJSCU?

Miejsca parkingowe (samochodowe) znajdują się wokół na ulicy, w pobliżu są również stojaki na rowery.

JESTEM POCZĄTKUJĄCA/Y, NIE MIAŁAM/EM WCZEŚNIEJ KONTAKTU Z JOGĄ, JESTEM NIEROZCIĄGNIĘTA/Y, MAM SŁABĄ KONDYCJĘ - CZY TE ZAJĘCIA SĄ DLA MNIE?

Oczywiście że tak, trzeba przecież od czegoś zacząć!

Bardziej liczy się Twoje zaangażowanie i chęci oraz regularność. Wszystko przychodzi z czasem. W miarę regularnej praktyki zaczniesz widzieć efekty swojej pracy i włożone w praktykę zaangażowanie.

JAKIE SĄ PRZECIWWSKAZANIA DO UCZĘSZCZANIA NA ZAJĘCIA?

  •  na wtorkowe i czwartkowe zajęcia jogi i medytacji przeciwwskazania to epilepsja, psychozy, jaskra, rwa kulszowa, ciąża, poważne operacje przebyte w ciągu ostatnich 3 miesięcy.
  •  na cykliczne sesje jogi relaksacyjnej (jogi nidry)  przeciwwskazania to epilepsja, psychozy.

MAM BÓLE/KONTUZJĘ KOLAN/PLECÓW/BIODER ITP. CZY MOGĘ PRZYJŚĆ NA ZAJĘCIA?

Na jogę relaksacyjną tak (jogę nidrę).

Na wtorkowe lub czwartkowe zajęcia odradzam.
Najpierw zajmij się swoim ciałem fizycznym tak aby było ono w ok formie. Lepiej najpierw udać się do lekarza specjalisty/ rehabilitanta, żeby dowiedzieć się co jest powodem dolegliwości i jakie w Twoim konkretnie przypadku są zalecenia i przeciwwskazania.

Show Buttons
Hide Buttons
OD SERCA - lubisz Sutrę Serca? postaw nam herbatę jaśminową :) wspieram
Hello. Add your message here.