GRAFIK ZAJĘĆ

grafik obowiązuje od 06. lipca

 

Zajęcia prowadzone są przez Anję która praktykuje 12 lat. Grafik jest bardzo wszechstronny, zróżnicowany i dzięki temu komplementarny. A co do zajęć online na żywo - praktykujemy wspólnie, ale jeśli wolisz w domowych warunkach mieć wyłączoną kamerę to też jest ok

DOŁĄCZ

na wspólną praktykę // razem możemy więcej

DZIEŃ TYGODNIA RODZAJ ZAJĘĆ

GODZINA

opis zajęć

ZAJĘCIA ONLINE

 

DZIEŃ TYGODNIA RODZAJ ZAJĘĆ

GODZINA

opis zajęć

ZAJĘCIA STACJONARNE

 

ZAPISY

lub mailowo

anja[@]sutrajoga.pl

OPŁATY

ŁĄCZONE:

  • KARNET OPEN ŁĄCZONY 200 pln (WAŻNY MIESIĄC)

STACJONARNE:

  • POJEDYNCZE ZAJĘCIA STACJONARNE 35 pln
  • KARNET NA 4 ZAJĘCIA STACJONARNE 120 pln (WAŻNY MIESIĄC)

ONLINE:

  • POJEDYNCZE ZAJĘCIA ONLINE 18 pln
  • KARNET NA 4 ZAJĘCIA ONLINE 60 pln (WAŻNY MIESIĄC)
  • KARNET OPEN ONLINE 120 pln (WAŻNY MIESIĄC)
  • BEZPŁATNIE SOBOTNIE MEDYTACJE Z MANTRĄ

Zajęcia ONLINE -> jak to działa?

gdy się zapiszesz, na maila dostaniesz link do wirtualnego pokoju oraz dalsze wskazówki, jeśli masz pytania lub czegoś nie rozumiesz Anja pomaga też w technikaliach

zajęcia online są na żywo, używamy oprogramowania Zoom które możesz pobrać TUTAJ (jest ono łatwe w obsłudze, ma wiele plusów: możesz praktykować z nami gdy jesteś na wakacjach lub mieszkasz za granicą)

Anja zaleca praktykę z uruchomioną kamerą, aby mogła Cię zobaczyć i odpowiednio poprowadzić. Natomiast jeśli nie chcesz pokazywać swojej przestrzeni osobistej, możesz w każdym momencie wyłączyć kamerę i swój mikrofon

 

caret-down caret-up caret-left caret-right
AGA

Jeśli chodzi o prowadzenie zajęć to uważam, że robisz to świetnie. Potrafisz przekazać wiedzę i dobrze pokazać na czym polegają poszczególne asany, zamiast na siłę kogoś układać w jakiejś pozycji. Tworzysz też niesamowitą atmosferę poprzez to, że każde zajęcia są otwierane i zamykane mantrą.

KAROLINA

Zajęcia jogi z Anją w Krakowie – polecam Wam je z całego serca, bo sama doświadczyłam już nie raz zbawiennego wpływu na ciało i emocje podejścia do jogi, którym dzieli się Anja. Ona sama nazywa je ‘holistycznym’ i to chyba dobre słowo, bo zawiera w sobie i uważność, i głęboką otwartość na uczestników zajęć, i czerpanie z prawdziwych korzeni Jogi, i… jej lekkie poczucie humoru, które zawsze wplata w swoje barwne opowieści o tradycji jogi.

AGNIESZKA

Gdy nachodzą mnie obawy lub smutek (a im dłużej praktykuję, jest ich mniej) powracam do samodzielnej dodatkowej praktyki, gdy akurat nie ma zajęć, ponieważ Anja poza tym, że prowadzi zajęcia, odpowiada na pytania, daje materiały, wiedzę do pracy jeżeli ktoś o taką poprosi. Im dłużej praktykuję, tym większy efekt ukojenia, poczucia siły, energii i radości czuję w sobie. Nie wiem jak i kiedy to się dzieje, po prostu tak jest. Więc jedynie poprzez doświadczenie samodzielne możecie to sprawdzić. Tak naprawdę sposób prowadzenia klasycznej Jogi przez Anję opierającej się na przekazie Bihar School of Yoga jest bardzo odmienny od „jogi” którą do tej pory praktykowałam od wielu lat, koncentrującej się głównie na tym, by rozciągać maksymalnie i z wysiłkiem swoje ciało w celu wykonania asany... Podejście klasycznej Jogi prowadzone przez Anję jest całościowe i holistyczne, odnosi się do różnych aspektów pracy z umysłem i ciałem. Sposób w jaki pracuje Anja jest niezwykły. Polecam szczerze i z serca.

AGNI

Z początku pomyślałam, że efekt praktyki będzie pewnie mniejszy, że „przez internet” szczególnie taki rodzaj prowadzenia jogi będzie niemiarodajny. Jednak już po pierwszym tygodniu regularnej praktyki – czyli kompletnego pakietu (czterech zajęć online) wraz z sobotnią mantrą poczułam pierwszą różnicę w samopoczuciu. I nie wiem, jak Anja to robi, że nie odczuwa się tej obecności Zooma – jakby stała tuż obok.