Guru Ram Das mantra uzdrawiająca i przywracająca równowagę

PEŁNA MANTRA: Guru Guru Wahe Guru Guru Ram Das Guru

INNA NAZWA: Guru Ram Das Chant

TROCHĘ WIĘCEJ O TEJ MANTRZE

Głównym jest działanie uzdrawiające, można ją czantować (czyli wibrować w ciele za pomocą śpiewu) aby wspomóc i przyśpieszyć procesy samoleczenia - u siebie lub w przypadku innej istoty. Za pomocą dźwięków takich jak Ra, Da, Sa balansuje żywioły (tattwy) w ciele energetycznym - dzięki temu ma działanie uzdrawiające oraz przywracające równowagę, zarówno psychiczną jak i emocjonalną.

Mantra Guru Ram Das otwiera i oczyszcza również czakrę Serca - czyli miejsce, przestrzeń w ciele, które jest powiązane z elementem wiatru (tattwa vayu) przestrzenią balansu i równowagi, przez co daje harmonię oraz neutralność.

Nie jest to modlitwa do Guru Ram Dasa - osoba o imieniu Guru Ram Das była manifestacją wszystkich powyższych cech, była ich uosobieniem.

Tak jak każda mantra odtwarzana/ intonowana na danym obszarze - pokoju, sali itp. podnosi wibrację danej przestrzeni.


Mantra Guru Ram Das w wykonaniu Pavan Kaur

pavan kaur


 

caret-down caret-up caret-left caret-right

Autorką Anandartykułu jest Anja -  Jogę praktykuje od 11 lat, a regularne zajęcia, warsztaty i odosobnienia prowadzi od 7miu lat. Pisze o jodze, nagrywa prowadzone medytacje i relaksacje. Sutrę Serca założyła w 2014 roku.

Obecnie uczy się w Europejskiej Akademii Satyananda Yogi, dlatego zajęcia które prowadzi  inspirowane są filozofią jogi klasycznej. Jest nauczycielką certyfikowaną przez Yoga Alliance (RYT 200) oraz polski MEN. Fanka kotów, kawy, TEDx'ów i kolarstwa górskiego. Astrologiczny Strzelec, Enneagramowa Czwórka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *