Guru Ram Das mantra uzdrawiająca i przywracająca równowagę

PEŁNA MANTRA: Guru Guru Wahe Guru Guru Ram Das Guru

INNA NAZWA: Guru Ram Das Chant

TROCHĘ WIĘCEJ O TEJ MANTRZE

Głównym jest działanie uzdrawiające, można ją czantować (czyli wibrować w ciele za pomocą śpiewu) aby wspomóc i przyśpieszyć procesy samoleczenia - u siebie lub w przypadku innej istoty. Za pomocą dźwięków takich jak Ra, Da, Sa balansuje żywioły (tattwy) w ciele energetycznym - dzięki temu ma działanie uzdrawiające oraz przywracające równowagę, zarówno psychiczną jak i emocjonalną.

Mantra Guru Ram Das otwiera i oczyszcza również czakrę Serca - czyli miejsce, przestrzeń w ciele, które jest powiązane z elementem wiatru (tattwa vayu) przestrzenią balansu i równowagi, przez co daje harmonię oraz neutralność.

Nie jest to modlitwa do Guru Ram Dasa - osoba o imieniu Guru Ram Das była manifestacją wszystkich powyższych cech, była ich uosobieniem.

Tak jak każda mantra odtwarzana/ intonowana na danym obszarze - pokoju, sali itp. podnosi wibrację danej przestrzeni.


Mantra Guru Ram Das w wykonaniu Pavan Kaur

pavan kaur


 

caret-down caret-up caret-left caret-right

Autorką Anandartykułu jest Anja - założycielka Sutry Serca, certyfikowana nauczycielka jogi i medytacji, blogerka, wolna dusza, grafik, kocia mama, duchowy poszukiwacz, miłośniczka kolarstwa górskiego, kawy i dobrej muzyki elektronicznej. Enneagramowa Czwórka.

Praktykuje od 2008 roku. Więcej o Anji przeczytasz tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

OD 1 LIPCA przenosimy zajęcia jogi holistycznej ze Stradomskiej na Białą Drogę + zmieniamy też grafik i ceny | szczegóły tu
Hello. Add your message here.