Jesienne odosobnienie pt. „Zasilenie” na przełomie listopada i grudnia. Zapisy już otwarte

firebabka lekarska Zasilenie74962171cf11f652cd6b8a91dd65fb24

ZASILENIE - odosobnienie jesienne

4 wspólne dni jogi i medytacji w ujęciu holistycznym oraz warsztaty Tradycyjnej Medycyny Chińskiej w terminie od 30 listopada - 3 grudnia 2017

SUTRA SERCA + BABKA LEKARSKA

Listopad i grudzień to czas zmierzchu, czas kiedy siła zewnętrznego słońca zmniejsza się i maleje. Czasem w tym jesiennym okresie nasze wewnętrzne słońce też słabnie. Stąd propozycja wspólnego wyjazdu zatytułowanego ZASILENIE. Zasilające Warsztaty to naturalne doładowanie, regeneracja wśród natury, w sprzyjającym otoczeniu. ZASILENIE to powrót do siebie i źródła swej wewnętrznej mocy, odzyskanie życiowej i energetycznej równowagi. ZASILENIE to również okazja do przebywania w gronie osób które podobnie myślą i rezonują, do zawarcia nowych znajomości i przyjaźni.

babka lekarska czerwony hummus

Na Zasileniu codzienna praktyka jogi w ujęciu holistycznym (wraz z mantrami, medytacją, pogłębionym sesjami relaksacyjnymi, i joga poza matą...) oraz warsztaty Tradycyjnej Medycyny Chińskiej na których Karolina aka Babka Lekarska w ciekawy i żywy sposób opowie o tym jak zadbać o nasze zasoby energetyczne i co zrobić, żeby dobrze i zdrowo przejść przez nadchodzący okres jesienno-zimowy. W ramach warsztatów TCM oraz karma jogi planujemy też wspólne gotowanie w gościnnej kuchni Wytwórni Ciszy które będzie okazją do poznania nowych smaków czy sposobów na przyrządzanie posiłków, wymiany kulinarnych doświadczeń, da nam też sposobność aby się lepiej poznać i wspólnie pośmiać :)

Zatrzymamy się w ośrodku warsztatowym idealnie do tego stworzonym pod nazwą "Wytwórnia Ciszy". To  przepiękne miejsce oddalone od cywilizacji, hałasu i ludzi z zewnątrz, z przestronną salą zajęciową oraz malowniczo urządzonymi wnętrzami. Posiłki gotowane są tu wg Kuchni 5 Przemian oraz z lokalnych produktów. Położenie Wytwórni Ciszy w samym środku Polski, daje możliwość dogodnego dotarcia na miejsce osobom z różnych stron kraju.

dscf2321

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

11 + four =

OD SERCA - lubisz Sutrę Serca? postaw nam herbatę jaśminową :) stawiam!
Hello. Add your message here.