JESIENNE ZASILENIE – wyjazd 29 listopada. Zapisy już otwarte – zapraszamy!

ZASILENIE jesienne warsztaty wyjazdowe

4 wspólne dni jogi holistycznej plus warsztaty dietetyki wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej 

SUTRA SERCA + BABKA LEKARSKA

TERMIN: weekend 29 listopada - 2 grudnia 2018 (od czwartku do niedzieli)

MIEJSCE: Wytwórnia Ciszy, Brzozówka koło Uniejowa (woj. łódzkie)

UZIEMIENIE

ZASTRZYK ENERGII

DOŁADOWANIE BATERII

NA NADCHODZĄCY ZIMOWY CZAS

______________________________________________________________________________

Listopad i grudzień to czas zmierzchu, czas kiedy dni stają się coraz krótsze, a noce coraz dłuższe. Wieczory i noce są coraz chłodniejsze. Demeter schodzi pod ziemię.
W tym roku idziemy w stronę uziemienia, wzmocnienia środka, ustabilizowania emocji i ciała, znalezienia równowagi. Czyli wspieramy Przemianę Ziemi i dolne czakry, bo stąd płynie prawie cała nasza moc, której nam w tym roku tak bardzo potrzeba. Był czas oderwania się od ziemi, a teraz jest czas żeby spokojnie na nią wrócić i bezpiecznie wylądować.

Propozycja wspólnego wyjazdu zatytułowanego ZASILENIE to doładowanie wewnętrznych baterii. Zasilające wyjazdy to naturalne doładowanie akumulatorów, regeneracja wśród natury, w sprzyjającym otoczeniu. ZASILENIE to powrót do siebie i źródła swej wewnętrznej mocy, odzyskanie życiowej i energetycznej równowagi. ZASILENIE to również okazja do przebywania w gronie osób które podobnie myślą i rezonują, do zawarcia nowych znajomości i przyjaźni.

Zatrzymamy się w ośrodku warsztatowym idealnie do tego stworzonym pod nazwą "Wytwórnia Ciszy". To  przepiękne miejsce oddalone od cywilizacji, hałasu i ludzi z zewnątrz, z przestronną salą zajęciową (na zdjęciu powyżej) oraz malowniczo urządzonymi wnętrzami. Posiłki gotowane są tu wg Kuchni 5 Przemian oraz z lokalnych produktów. Położenie Wytwórni Ciszy w samym środku Polski, daje możliwość dogodnego dotarcia na miejsce osobom z różnych stron kraju. To już 3cia edycja Zasilenia! Zapraszamy serdecznie!

ZASILENIE otwarte jest dla każdej osoby chętnej. Bez względu na doświadczenie jogiczno-medytacyjne lub jego brak. Serdecznie zapraszamy też osoby początkujące, i wszystkich chętnych - również osoby spoza Krakowa czy Łodzi. WAŻNE - Program Zasilenia zaprojektowany jest jako pełna całość nadająca strukturę odosobnienia, dlatego zalecamy uczestnictwo we wszystkich sesjach warsztatowych. Ze względu na charakter wyjazdu jakim jest odosobnienie - prosimy nie wprowadzać do ośrodka osób trzecich, nie biorących udziału w procesie. 
(Przeciwwskazaniami do praktyki są epilepsja, jaskra, psychozy, ciąża, rwa kulszowa, poważne operacje przebyte w ciągu ostatnich 3 miesięcy)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Show Buttons
Hide Buttons
OD SERCA - lubisz Sutrę Serca? postaw nam herbatę jaśminową :) wspieram
Hello. Add your message here.