PRZEDŁUŻAMY DO 14.06. ZAJĘCIA JOGI ONLINE W WIRTUALNYM STUDIU

Wirtualne Studio Sūtry

w związku z obecną sytuacją w Polsce i na świecie, jesteśmy zmuszeni zawiesić grupowe zajęcia w realu, aż do odwołania. Obecnie są dostępne płatne zajęcia online, które odbywają się na platformie Zoom. Zajęcia są live czyli na żywo, czasu polskiego (CEST). Zapraszamy można dołączyć w każdej chwili

 
GRAFIK ZAJĘĆ ONLINE

WAŻNY DO 14 CZERWCA*

* w zależności od sytuacji w Polsce, liczymy się z możliwością przedłużenia zajęć online

WTORKI  18:30-19:45

pełna praktyka: mantry, asany, pranajamy, relaksacja, krótka medytacja

ŚRODY  18:30-19:30

Radża Joga fokus na klasyczne medytacje

CZWARTKI  9:00-10:15

poranne zajęcia fokus na Powitania Słońca Surya Namaskara

PIĄTKI  18:30-19:30

Joga Nidra (pogłębiona relaksacja & medytacja)

SOBOTY  17:30-18:00 BEZPŁATNE

medytacja z uzdrawiającą Mahamritjundżaja Mantrą

--> więcej o poszczególnych praktykach przeczytasz TUTAJ

PRAKTYKĘ PROWADZI

caret-down caret-up caret-left caret-right

Stworzycielka Sūtry. Ostatnie 12 lat poświęciła na zgłębianie wiedzy i praktykę Jogi. Od 8miu lat nieprzerwanie już, prowadzi i organizuje zajęcia, warsztaty, odosobnienia. Wierzy że Joga w jej rdzennej, klasycznej formie jest obecnie bardzo potrzebna współczesnemu człowiekowi. Chce pomagać i wspierać poprzez Praktykę oraz przybliżać ludziom klasyczną Jogę. Dlatego założyła Sūtrę - pisze artykuły, nagrywa prowadzone relaksacje, medytacje, Jogę Nidrę. Jogę traktuje jako styl życia i system który poszerza świadomość (a nie jako ćwiczenia fizyczne). Przeszła przez wiele systemów. Obecnie praktykuje w Tradycji Satyananda Yoga/Bihar School of Yoga (którą uważa za Objawienie) Ukończyła 3-letnie studia w Europejskiej Akademii Satyananda Yogi. Studiowała antropologię kultury na Uniwersytecie Jagiellońskim. Uczyła się też w Latającej Szkole. Jest nauczycielką certyfikowaną przez Yoga Alliance oraz polski MEN

"Bardzo dziękuję, że w tym trudnym czasie zdecydowałaś się na prowadzenie zajęć online i że one są tak samo świetne, jak na żywo! Czuję się na tych zajęciach, jakby wszystko było normalnie - no, prawie - prawie, bo wiadomo, że bycia razem w jednej przestrzeni z innymi ludźmi to jednak nic nie zastąpi. Nie wiem, co bym zrobiła bez tej praktyki, bo nierzadko jest taki dzień, kiedy te nasze zoomowe spotkania to jest coś, na co czekam przez cały dzień! Mam nadzieję, że już jak najszybciej będziemy mogli się wszyscy spotkać twarzą w twarz, a póki co, do zobaczenia jutro na Zoomie:)"

ASIA O ZAJĘCIACH ONLINE

"Joga Nidra on-line to jeden z luksusów, które można sobie teraz podarować. Po zajęciach czułam spokój i energię, łatwiej było mi się skupić na wieczornym tworzeniu. Do tego asany przed bardzo pomogły - bez tej 'rozgrzewki' nie wyleżałabym w komforcie."

AGNIESZKA O ZAJĘCIACH ONLINE

"Bardzo dziękuję za praktykę. Bardzo mnie się podoba ta forma, zwłaszcza, że przez cztery dni jest czas na jogę i już! I nie mam wymówek, że jutro/innym razem :)"

MATEUSZ O ZAJĘCIACH ONLINE

"Dziękuję za wczorajszą praktykę. Bardzo potrzebowałam zrobić coś dla siebie i wyłącznie dla siebie! Bardzo dobrze zrobiło to mojemu ciału i duszy."

GOSIA O ZAJĘCIACH ONLINE

"Anja dziękuję! te lekcje są obecnie najprzyjemniejszym punktem mojego dnia, dziś jak wróciłam do domu złapałam się na tym, że czekam na 18:30 :)"

KASIA O ZAJĘCIACH ONLINE

"Uwielbiam zanurzenie w głos Anji, w swoje ciało i umysł nierozłącznie splecione na macie. Grupa jest gdzieś w tle, a ja spotykam się sama ze sobą. Większość czasu mam zamknięte oczy, bo instrukcje są tak klarowne, że nawet nie ma potrzeby patrzyć. Płynnie, prawdziwie, z lekkością... podążam za oddechem, głosem, poza moją skołataną głowę ku uwalniającemu tu i teraz :)"

BASIA O ZAJĘCIACH ONLINE

"Bardzo się cieszę z tej opcji on-line, bo nie zawsze miałam możliwość czasową być u Ciebie, a dzięki temu narzędziu i tej sytuacji mam tę opcję, za co jestem bardzo wdzięczna. Bardzo dobrze podziałała na mnie praktyka wizualizacji drzewa (medytacja Stabilne Ciało) w zakresie poczucia uziemienia i ugruntowania, jak nigdy tak swobodnie nie siedziałam w medytacji ze skrzyżowanymi nogami, będę po nią sięgać, bo mi służy."

UCZESTNICZKA ZAJĘĆ ONLINE

"Twoje zajęcia to coś czego bardzo teraz potrzebuję."

OLGA O ZAJĘCIACH ONLINE

"Poza oczywistą wdzięcznością ciała za to co dostało, było po prostu miło Was wszystkie zobaczyć."

ANIA O ZAJĘCIACH ONLINE

"Zajęcia są rewelacyjne. Piękna energia - dziękuję."

ANETA O ZAJĘCIACH ONLINE

"Dziękuję za możliwość uczestniczenia w Twoich zajęciach. Widać w dobie koronawirusa jest to dla mnie łatwiejsze niż w codziennej bieganinie :)"

DOROTA O ZAJĘCIACH ONLINE

Jeśli jesteś zainteresowana(y) najpierw:

1. zainstaluj Zooma i się z nim "opatrz" załóż na nim swoje darmowe konto https://zoom.us/ 
2. pobierz i wydrukuj Szanti Mantrę (zaczynamy nią praktykę) jest poniżej

Dodaj komentarz