PRZEDŁUŻAMY DO 14.06. ZAJĘCIA JOGI ONLINE W WIRTUALNYM STUDIU

Wirtualne Studio Sūtry

w związku z obecną sytuacją w Polsce i na świecie, jesteśmy zmuszeni zawiesić grupowe zajęcia w realu, aż do odwołania. Obecnie są dostępne płatne zajęcia online, które odbywają się na platformie Zoom. Zajęcia są live czyli na żywo, czasu polskiego (CEST). Zapraszamy można dołączyć w każdej chwili

 
GRAFIK ZAJĘĆ ONLINE

WAŻNY DO 14 CZERWCA*

* w zależności od sytuacji w Polsce, liczymy się z możliwością przedłużenia zajęć online

WTORKI  18:30-19:45

pełna praktyka: mantry, asany, pranajamy, relaksacja, krótka medytacja

ŚRODY  18:30-19:30

Radża Joga fokus na klasyczne medytacje

CZWARTKI  9:00-10:15

poranne zajęcia fokus na Powitania Słońca Surya Namaskara

PIĄTKI  18:30-19:30

Joga Nidra (pogłębiona relaksacja & medytacja)

SOBOTY  17:30-18:00 BEZPŁATNE

medytacja z uzdrawiającą Mahamritjundżaja Mantrą

--> więcej o poszczególnych praktykach przeczytasz TUTAJ

PRAKTYKĘ PROWADZI

caret-down caret-up caret-left caret-right

Stworzycielka Sūtry. Ostatnie 12 lat poświęciła na zgłębianie wiedzy i praktykę Jogi. Od 8miu lat nieprzerwanie już, prowadzi i organizuje zajęcia, warsztaty, odosobnienia. Wierzy że Joga w jej rdzennej, klasycznej formie jest obecnie bardzo potrzebna współczesnemu człowiekowi. Chce pomagać i wspierać poprzez Praktykę oraz przybliżać ludziom klasyczną Jogę. Dlatego założyła Sūtrę - pisze artykuły, nagrywa prowadzone relaksacje, medytacje, Jogę Nidrę. Jogę traktuje jako styl życia i system który poszerza świadomość (a nie jako ćwiczenia fizyczne). Przeszła przez wiele systemów. Obecnie praktykuje w Tradycji Satyananda Yoga/Bihar School of Yoga (którą uważa za Objawienie) Ukończyła 3-letnie studia w Europejskiej Akademii Satyananda Yogi. Studiowała antropologię kultury na Uniwersytecie Jagiellońskim. Uczyła się też w Latającej Szkole. Jest nauczycielką certyfikowaną przez Yoga Alliance oraz polski MEN

"Joga Nidra on-line to jeden z luksusów, które można sobie teraz podarować. Po zajęciach czułam spokój i energię, łatwiej było mi się skupić na wieczornym tworzeniu. Do tego asany przed bardzo pomogły - bez tej 'rozgrzewki' nie wyleżałabym w komforcie."

AGNIESZKA O ZAJĘCIACH ONLINE

"Bardzo dziękuję za praktykę. Bardzo mnie się podoba ta forma, zwłaszcza, że przez cztery dni jest czas na jogę i już! I nie mam wymówek, że jutro/innym razem :)"

MATEUSZ O ZAJĘCIACH ONLINE

"Dziękuję za wczorajszą praktykę. Bardzo potrzebowałam zrobić coś dla siebie i wyłącznie dla siebie! Bardzo dobrze zrobiło to mojemu ciału i duszy."

GOSIA O ZAJĘCIACH ONLINE

"Anja dziękuję! te lekcje są obecnie najprzyjemniejszym punktem mojego dnia, dziś jak wróciłam do domu złapałam się na tym, że czekam na 18:30 :)"

KASIA O ZAJĘCIACH ONLINE

"Uwielbiam zanurzenie w głos Anji, w swoje ciało i umysł nierozłącznie splecione na macie. Grupa jest gdzieś w tle, a ja spotykam się sama ze sobą. Większość czasu mam zamknięte oczy, bo instrukcje są tak klarowne, że nawet nie ma potrzeby patrzyć. Płynnie, prawdziwie, z lekkością... podążam za oddechem, głosem, poza moją skołataną głowę ku uwalniającemu tu i teraz :)"

BASIA O ZAJĘCIACH ONLINE

"Bardzo się cieszę z tej opcji on-line, bo nie zawsze miałam możliwość czasową być u Ciebie, a dzięki temu narzędziu i tej sytuacji mam tę opcję, za co jestem bardzo wdzięczna. Bardzo dobrze podziałała na mnie praktyka wizualizacji drzewa (medytacja Stabilne Ciało) w zakresie poczucia uziemienia i ugruntowania, jak nigdy tak swobodnie nie siedziałam w medytacji ze skrzyżowanymi nogami, będę po nią sięgać, bo mi służy."

UCZESTNICZKA ZAJĘĆ ONLINE

"Twoje zajęcia to coś czego bardzo teraz potrzebuję."

OLGA O ZAJĘCIACH ONLINE

"Poza oczywistą wdzięcznością ciała za to co dostało, było po prostu miło Was wszystkie zobaczyć."

ANIA O ZAJĘCIACH ONLINE

"Zajęcia są rewelacyjne. Piękna energia - dziękuję."

ANETA O ZAJĘCIACH ONLINE

"Dziękuję za możliwość uczestniczenia w Twoich zajęciach. Widać w dobie koronawirusa jest to dla mnie łatwiejsze niż w codziennej bieganinie :)"

DOROTA O ZAJĘCIACH ONLINE

Jeśli jesteś zainteresowana(y) najpierw:

1. zainstaluj Zooma i się z nim "opatrz" załóż na nim swoje darmowe konto https://zoom.us/ 
2. pobierz i wydrukuj Szanti Mantrę (zaczynamy nią praktykę) jest poniżej

Dodaj komentarz