MIEJSKI KURS NAUCZYCIELSKI Quaternity Yoga School w Krakowie. Zaczynamy 6 października – zapisy już otwarte!

[źródło zdjęcia]  

Możesz się zrelaksować, jesteś tutaj po coś, czego możesz jeszcze nie umieć nazwać ani określić słowami. Jeśli masz potrzebę znaleźć się na tym kursie, a boisz się nazwy, tym bardziej się zrelaksuj. Nazwa oznacza głębsze zaczerpnięcie niż spotkania z jogą czy medytacją w lokalnym studio jogi. Jeśli nazwiemy ten program Programem Rozwoju Jogi, nie będzie wiadomo o co chodzi. Kurs Nauczycielski oznacza, że poważnie podchodzisz do siebie, masz wystarczająco samozaparcia aby zacząć, kontynuować i zakończyć proces, masz nieodpartą ciekawość życia i odwagę poznania, szczególnie poznania siebie. Kurs Nauczycielski nie oznacza, że musisz uczyć. Uczenie czyli dzielenie się z innymi tym co wiemy jest opcją, wyborem własnym, chęcią przejścia na drugą stronę doświadczenia, dalszym etapem samopoznania, powołaniem na dzisiaj lub jutro, przygodą!

 Dlaczego kurs nauczycielski? Nigdy nie przyjdziesz tutaj przypadkiem. Nie ma przypadków. Jest naturalny rezonans z tematem, nauczycielem, czasoprzestrzenią

 

Quaternity Yoga to Yoga Alliance Registered Yoga School (RYS), kursy nauczycielskie 200 godzin spełniają wymagania i są certyfikowane przez Yoga Alliance. Studenci, którzy skompletują zatwierdzony przez Yoga Alliance kurs nauczycielski Quaternity mogą być również zarejstrowani przez Yoga Alliance. Kursy nauczycielskie pierwszego stopnia odbywają się w formatach miejskim i wiejskim. 

 

NA STRONIE QUATERNITYOGA SCHOOL możesz zobaczyć POZOSTAŁE KURSY w formacie wiejskim

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

15 + 12 =

OD SERCA - lubisz Sutrę Serca? postaw nam herbatę jaśminową :) stawiam!
Hello. Add your message here.