Chattr Chakkr Vartee – mantra przynosząca zwycięstwo

PEŁNA MANTRA: Chattra Chakkra Vartee, Chattra Chakkra Bhugatay, Suyambhav Subhang Sarab Daa Saraab Jugatay, Dukaalan Pranasee, Diaalang Saroopay, Sadaa Ang Sangay, Abhangang Bibhutaay

Język: Gurmukhi

DZIAŁANIE

Mantra Chattr Chakkr Vartee rozpuszcza strach przed zmianą, przynosząc odwagę i śmiałość.

Usuwa fobie, lęki, poczucie niepokoju, nerwowość, stany depresyjne oraz wątpliwości  - wnosząc na ich miejsce zwycięstwo. W miejsce braku wiary w siebie i niepewności daje panowanie nad sobą i nieustraszoność, gdyż kieruje energię bezpośrednio do Centrum Serca.

Intonuj i śpiewaj tę mantrę kiedy czujesz się słaba/ słaby i w obliczu trudnych wyzwań. Kiedy masz wrażenie, że się pogrążasz i idziesz na dno - czantowanie jej przyniesie ratunek - kiedy użyjesz tej mantry, odzyskasz siebie.

Chattr Chakkr Vartee przynosi zwycięstwo w czasach, które są pełne zmian! Możesz ją śpiewać wraz z nagraniem lub odtwarzać ją w swoim domu lub przestrzeni (np. w pracy, w samochodzie itp).

INNE NAZWY TEJ MANTRY: Chattra Chakkra Vartee, Chatr Chakra Varti, Chattr Chakkr Varti


 

Chattr Chakkr Vartee w wykonaniu Nirinjan Kaur


 

caret-down caret-up caret-left caret-right

Autorką Anandartykułu jest Anja -  Jogę praktykuje od 11 lat, a regularne zajęcia, warsztaty i odosobnienia prowadzi od 7miu lat. Założyła Sutrę Serca w 2014 roku. Podchodzi do jogi holistycznie czyli całościowo; jej zajęcia inspirowane są filozofią jogi klasycznej (północnej linii jogi). Jest nauczycielką certyfikowaną przez Yoga Alliance (RYT 200) oraz polski MEN.

Enneagramowa Czwórka, fanka kotów, kawy, TEDx'ów oraz MTB czyli kolarstwa górskiego i dobrej muzyki elektronicznej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

OD 1 LIPCA przenosimy zajęcia jogi holistycznej ze Stradomskiej na Białą Drogę + zmieniamy też grafik i ceny | szczegóły tu
Hello. Add your message here.