Chattr Chakkr Vartee – mantra przynosząca zwycięstwo

PEŁNA MANTRA: Chattra Chakkra Vartee, Chattra Chakkra Bhugatay, Suyambhav Subhang Sarab Daa Saraab Jugatay, Dukaalan Pranasee, Diaalang Saroopay, Sadaa Ang Sangay, Abhangang Bibhutaay

Język: Gurmukhi

DZIAŁANIE

Mantra Chattr Chakkr Vartee rozpuszcza strach przed zmianą, przynosząc odwagę i śmiałość.

Usuwa fobie, lęki, poczucie niepokoju, nerwowość, stany depresyjne oraz wątpliwości  - wnosząc na ich miejsce zwycięstwo. W miejsce braku wiary w siebie i niepewności daje panowanie nad sobą i nieustraszoność, gdyż kieruje energię bezpośrednio do Centrum Serca.

Intonuj i śpiewaj tę mantrę kiedy czujesz się słaba/ słaby i w obliczu trudnych wyzwań. Kiedy masz wrażenie, że się pogrążasz i idziesz na dno - czantowanie jej przyniesie ratunek - kiedy użyjesz tej mantry, odzyskasz siebie.

Chattr Chakkr Vartee przynosi zwycięstwo w czasach, które są pełne zmian! Możesz ją śpiewać wraz z nagraniem lub odtwarzać ją w swoim domu lub przestrzeni (np. w pracy, w samochodzie itp).

INNE NAZWY TEJ MANTRY: Chattra Chakkra Vartee, Chatr Chakra Varti, Chattr Chakkr Varti


 

Chattr Chakkr Vartee w wykonaniu Nirinjan Kaur


 

caret-down caret-up caret-left caret-right

Autorką Anandartykułu jest Anja - założycielka Sutry Serca, certyfikowana nauczycielka jogi i medytacji, blogerka, wolna dusza, grafik, kocia mama, duchowy poszukiwacz, miłośniczka kolarstwa górskiego, kawy i dobrej muzyki elektronicznej. Enneagramowa Czwórka.

Praktykuje od 2008 roku. Więcej o Anji przeczytasz tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *