Mantra RA MA DA SA – przynosi głębokie uzdrowienie

PEŁNA MANTRA: Ra Ma Da Sa Sa Say So Hung

Język: Gurmukhi

DZIAŁANIE

Ta mantra dostraja do wibracji słońca, księżyca, ziemi oraz Nieskończoności aby przynieść głębokie uzdrowienie. Może być śpiewana by uzdrowić siebie lub przesłać leczniczą energię komukolwiek zapragniesz. W procesie uzdrawiania drugiej osoby poprzez tę mantrę - osoba która ją czantuje również zostaje uleczona.

Ponoć jest to jedna z najsilniej działających mantr uzdrawiających na tej planecie.

Moc mantry Ra Ma Da Sa bierze się z jej zdolności do łączenia elementu Ziemi i Eteru (góry i dołu, wysokiego i niskiego, itp.) Czantowanie jej to najlepsza praktyka by zrównoważyć tattwy i utrzymać równowagę żywiołów, co przekłada się bezpośrednio na zdrowie fizyczne.

Podobnie jak mantra Guru Ram Das (która jest również mantrą uzdrawiającą) za pomocą dźwięków takich jak Ra, Ma, Da balansuje tattwy (elementy/siły stojące za żywiołami) w ciele energetycznym - dzięki temu ma działanie uzdrawiające oraz przywracające równowagę w naszym polu kwantowym - w Przestrzeni naszego ciała.

CO OZNACZA RA MA DA SA?

Ra = słońce
Ma = księżyc
Daa = ziemia
Saa = bezosobowa Nieskończoność
Saa Say = totalna Nieskończoność
So = osobiste poczucie połączenia i tożsamości
Hung = wibrująca, prawdziwa Nieskończoność

 


Ra Ma Da Sa w wykonaniu niezrównanej Snatam Kaur


Masz pytanie odnośnie tej praktyki/ medytacji? Napisz w komentarzu poniżej (zamiast maila do mnie) dzięki temu skorzystają również inni czytelnicy tego bloga


caret-down caret-up caret-left caret-right

Autorką Anandartykułu jest Anja -  założycielka Sutry Serca. Jogę praktykuje od 11 lat, a regularne zajęcia, warsztaty i odosobnienia prowadzi od 7miu lat. Pisze o jodze, nagrywa prowadzone medytacje i relaksacje. Sutrę założyła w 2014 roku, aby dzielić się wiedzą Jogi.
Obecnie uczy się w Europejskiej Akademii Satyananda Yogi, dlatego zajęcia które prowadzi inspirowane są filozofią jogi klasycznej. Jest nauczycielką certyfikowaną przez Yoga Alliance (RYT 200) oraz polski MEN. Fanka kotów, kawy i kolarstwa górskiego. Urodzona w Zimowe Przesilenie, astrologiczny Strzelec, Enneagramowa Czwórka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *