Mantra RA MA DA SA – przynosi głębokie uzdrowienie

PEŁNA MANTRA: Ra Ma Da Sa Sa Say So Hung

Język: Gurmukhi

DZIAŁANIE

Ta mantra dostraja do wibracji słońca, księżyca, ziemi oraz Nieskończoności aby przynieść głębokie uzdrowienie. Może być śpiewana by uzdrowić siebie lub przesłać leczniczą energię komukolwiek zapragniesz. W procesie uzdrawiania drugiej osoby poprzez tę mantrę - osoba która ją czantuje również zostaje uleczona.

Ponoć jest to jedna z najsilniej działających mantr uzdrawiających na tej planecie.

Moc mantry Ra Ma Da Sa bierze się z jej zdolności do łączenia elementu Ziemi i Eteru (góry i dołu, wysokiego i niskiego, itp.) Czantowanie jej to najlepsza praktyka by zrównoważyć tattwy i utrzymać równowagę żywiołów, co przekłada się bezpośrednio na zdrowie fizyczne.

Podobnie jak mantra Guru Ram Das (która jest również mantrą uzdrawiającą) za pomocą dźwięków takich jak Ra, Ma, Da balansuje tattwy (elementy/siły stojące za żywiołami) w ciele energetycznym - dzięki temu ma działanie uzdrawiające oraz przywracające równowagę w naszym polu kwantowym - w Przestrzeni naszego ciała.

CO OZNACZA RA MA DA SA?

Ra = słońce
Ma = księżyc
Daa = ziemia
Saa = bezosobowa Nieskończoność
Saa Say = totalna Nieskończoność
So = osobiste poczucie połączenia i tożsamości
Hung = wibrująca, prawdziwa Nieskończoność

 


Ra Ma Da Sa w wykonaniu niezrównanej Snatam Kaur


Masz pytanie odnośnie tej praktyki/ medytacji? Napisz w komentarzu poniżej (zamiast maila do mnie) dzięki temu skorzystają również inni czytelnicy tego bloga


caret-down caret-up caret-left caret-right

Autorką artykułu jest Anja - stworzycielka Sūtry. Praktykuje regularnie od 11 lat. A od 7miu lat nieprzerwanie już, prowadzi i organizuje zajęcia, warsztaty, odosobnienia.
Jogę traktuje jako styl życia i system który poszerza świadomość, a nie jako ćwiczenia fizyczne. Pragnie przybliżać ludziom szeroką wiedzę Jogi klasycznej, dlatego założyła bloga; pisze artykuły, nagrywa prowadzone relaksacje, medytacje, Jogę Nidrę. Przeszła przez wiele systemów jogi. Gdy w końcu trafiła na przekaz linii Satyananda Yoga/Bihar Yoga, było to dla niej objawienie i wiedziała już, że nie musi dalej szukać. Ukończyła z wyróżnieniem 3-letni proces pogłębionych studiów w Europejskiej Akademii Satyananda Yogi. Studiowała antropologię kultury na Uniwersytecie Jagiellońskim. Uczyła się też w Latającej Szkole. Jest nauczycielką certyfikowaną przez Yoga Alliance oraz polski MEN. Podróżuje do Aszramu w Bihar (Indie Północne) kiedy tylko może.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *