30 LISTOPADA MULADHARA – PRAKTYKA DEDYKOWANA DLA PIERWSZEJ CZAKRY. ZAPISY JUŻ OTWARTE

Pogłębiona, dłuższa praktyka dedykowana Muladharze, która będzie zawierać krótkie wprowadzenie do tematu tej czakry z psychologii jogi. Natomiast bardziej skupimy się na praktyce.

W programie oprócz wprowadzenia, konkretne praktyki powiązane z Muladharą:

  • jogasana (asany)
  • mudra
  • bandha
  • medytacja
  • Joga Nidra

Oraz dodatkowo oczywiście shavasana i podstawowe pranajamy aby praktyka była holistyczna i działała całościowo. Plus na koniec polecana bibliografia dla chcących poszerzyć temat (i świadomość;) Korzystamy z rzetelnej wiedzy; program praktyki będzie opierał się na klasycznym systemie jogi i medytacji Satyananda Yoga/Bihar Yoga.

OPŁATY

Koszt to 80 pln. Miejsce rezerwuje zaliczka 40 pln. Zaliczka jest bezzwrotna.

30.11. SOBOTA

10:00 - 13:00

ul. Biała Droga 4/6

Kraków Dębniki

ZAPISY

OBOWIĄZUJĄ ZAPISY osobiście na zajęciach albo PRZEZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. Miejsce rezerwuje zaliczka 40 pln. Zaliczka jest bezzwrotna (chyba że znajdziesz kogoś na swoje miejsce). Mamy ograniczoną ilość miejsc.

PRAKTYKĘ PROWADZI

caret-down caret-up caret-left caret-right
ANJA

Praktykuje regularnie od 11 lat, od 2013 roku prowadzi i organizuje zajęcia, warsztaty, odosobnienia. Przeszła przez wiele systemów jogi. Gdy w końcu trafiła na przekaz linii Satyananda Yoga/Bihar Yoga, było to dla niej objawienie i wiedziała już, że nie musi dalej szukać. Ukończyła z wyróżnieniem 3-letni proces pogłębionych studiów jogi w Europejskiej Akademii Satyananda Yogi. Podróżowała dwukrotnie do Indii Północnych, ostatnio z wizytą w Aszramie w Bihar. Naturalnie więc, praktyka którą prowadzi inspirowana jest tą linią, która należy do systemu jogi klasycznej. Jogę traktuje jako styl życia i system który poszerza świadomość, a nie jako ćwiczenia fizyczne. Pragnie przybliżać ludziom szeroką wiedzę Jogi klasycznej, dlatego założyła bloga; pisze artykuły, nagrywa prowadzone relaksacje i medytacje oraz Jogę Nidrę. Studiowała antropologię kultury na Uniwersytecie Jagiellońskim. Uczyła się też w Latającej Szkole. Jest nauczycielką certyfikowaną przez Yoga Alliance oraz polski MEN (czytaj więcej)

"Dziękuję za wspaniałe zajęcia z czakr, porządkują mój świat i ukazują gdzie zmierzać, a w zasadzie z którego miejsca odważyć się wznieść. Dziękuję za Twoje zaangażowanie i pasję."

KASIA - UCZESTNICZKA KURSU 'PODRÓŻ POPRZEZ CZAKRY'

"Anja prowadzi zajęcia wspaniale. Polecam te zajęcia, ponieważ możemy poznać asany ale też doświadczyć relaksacji i medytacji."

MAŁGORZATA

"Zajęcia jogi z Anją w Krakowie – polecam Wam je z całego serca, bo sama doświadczyłam już nie raz zbawiennego wpływu na ciało i emocje podejścia do jogi, którym dzieli się Anja. Ona sama nazywa je ‘holistycznym’ i to chyba dobre słowo, bo zawiera w sobie i uważność, i głęboką otwartość na uczestników zajęć, i czerpanie z prawdziwych korzeni Jogi, i… jej lekkie poczucie humoru, które zawsze wplata w swoje barwne opowieści o tradycji jogi"

KAROLINA

"Dziękuje Ci za spotkania, wszystkie materiały, inspiracje i książki. Z pewnością będę czytać, szukać dalej i praktykować. W bardzo dobrym dla mnie momencie trafiłam na informacje o Twoich zajęciach i właśnie kursie, i miałam bardzo dużo fajnych obserwacji z mojego ciała i życia:) I za wszystko chciałam bardzo podziękować."

KASIA - UCZESTNICZKA KURSU 'PODRÓŻ POPRZEZ CZAKRY'

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *