ZAPISZ SIĘ

Rezonujesz? Zapraszamy! zapisz się przez formularz:

UWAGA PRZERWA W ZAJĘCIACH POTRWA OD 10 GRUDNIA DO 31 STYCZNIA

pola oznaczone gwiazdką * są wymagane

RELACJE:

"Sutra Serca to miejsce, w którym czuje się jak w domu:) Miejsce z dobrą energią, wspaniałymi ludźmi, a przede wszystkim kompetentną nauczycielką jogi i założycielką - Anją. Doświadczanie jogi u Anji to doświadczanie zmiany w życiu i w duszy, to fascynująca podróż wgłąb siebie, która ciągle trwa.To także głęboka regeneracja ciała - czuje się po zajęciach jak po relaksującym masażu:) Wszystko to sprawia, że żyje mi się pełniej, lżej i codziennie się do siebie uśmiecham w lustrze:) Polecam!"

MARTA

"Jesteś potrzebna w świecie z tym co robisz."

ANIA

"Uwielbiam zajęcia jogi prowadzone przez Anię. Pierwszy raz miałam okazję uczestniczyć w nich 3 lata temu i to było jak otwarcie drzwi w zupełnie nowy dla mnie świat. Największe wrażenie robią na mnie sesje jogi relaksacyjnej prowadzonej przez Anię. Po takiej sesji czuję się głęboko odprężona, zrelaksowana, w harmonii ze sobą. Bardzo polecam."

KAMILA

"Znam Anję osobiście i wiem, że joga to jej styl życia. Bardzo dużo energii i czasu wkłada w swój rozwój osobisty, również po to, aby zajęcia, które prowadzi były na najwyższym poziomie. Polecam serdecznie wszystkim, którzy chcą znaleźć ukojenie i spokój w tym szalonym, dzisiejszym świecie."

DANUTA

"Jedna z najlepszych szkół w Krakowie, w których można poczuć się jak "u siebie". Miałam takie wrażenie już po pierwszych zajęciach prowadzonej relaksacji i zostałam. Może też przyjdziesz?"

KASIA

"Anju zajęcia z Tobą są potrzebne temu szalonemu światu :)"

BEATA

"Jestem z Anią już od ponad trzech lat i bez względu na to, jaka to jest joga - te zajęcia są wspaniałe, prawdziwe i szczere - ewoluują razem z Anią. Ania jest niezwykle otwarta i charyzmatyczna. Czuję się świetnie i odkrywam swoją nową lepszą drogę. Dzięki Ani! Bardzo polecam!"

AGNIESZKA
Show Buttons
Hide Buttons
OD SERCA - lubisz Sutrę Serca? postaw nam herbatę jaśminową :) wspieram
Hello. Add your message here.