ANJA – PROWADZĄCA


Autorka zdjęcia - Monika Broz z Joga Centrum


 

Anja - praktykuje regularnie od 11 lat, od 2013 roku prowadzi i organizuje zajęcia i warsztaty, kursy i odosobnienia.

Przeszła przez wiele systemów jogi. Gdy w końcu trafiła na przekaz linii Satyananda Yoga/Bihar Yoga, było to dla niej objawienie i wiedziała już, że nie musi dalej szukać. Ukończyła z wyróżnieniem 3-letni proces pogłębionych studiów jogi w Europejskiej Akademii Satyananda Yogi. Podróżowała do Indii Północnych, ostatnio z wizytą w Aszramie w Bihar, i marzy aby tam wrócić. Naturalnie więc, praktyka którą prowadzi oparta jest na tym systemie, który jest jogą klasyczną.

Jogę traktuje jako styl życia i system który poszerza świadomość,
a nie jako ćwiczenia fizyczne.

Tę stronę i bloga, założyła w 2014 roku, aby dzielić się wiedzą Jogi. Pragnie przybliżać dzisiejszym ludziom jogę klasyczną, nie tylko poprzez zajęcia i warsztaty, ale również poprzez współczesne środki cyfrowe, zbudowała więc samodzielnie bloga na którym dzieli się szeroką wiedzą i filozofią jogi, nagrywa prowadzone medytacje i relaksacje oraz Jogę Nidrę i współpracuje też z innymi Dziewczynami które dla nas na bloga piszą.
Studiowała antropologię kultury na Uniwersytecie Jagiellońskim. Uczyła się i pracowała w Latającej Szkole. Jest nauczycielką certyfikowaną przez Yoga Alliance oraz polski MEN.
Miłośniczka kotów, kawy i kolarstwa górskiego. Strzelec urodzony w Zimowe Przesilenie. Marzy o tym aby odbyć kilkumiesięczną samotną wyprawę po Azji.