ANJA – ZAŁOŻYCIELKA

Anja - stworzycielka Sūtry

Ostatnie 12 lat życia poświęciła na praktyce i zgłębianiu wiedzy Jogi. Od 8miu lat nieprzerwanie już, prowadzi i organizuje zajęcia, warsztaty, kursy, odosobnienia.

Wierzy że Joga w jej rdzennej, klasycznej formie jest obecnie bardzo potrzebna współczesnemu człowiekowi. Chce pomagać i wspierać poprzez Praktykę oraz przybliżać ludziom Jogę klasyczną. Dlatego założyła Sūtrę - pisze artykuły, nagrywa prowadzone relaksacje, medytacje, Jogę Nidrę.

Jogę traktuje jako styl życia i system który poszerza świadomość,
a nie jako ćwiczenia fizyczne.

Przeszła przez wiele systemów jogi. Gdy w końcu trafiła na przekaz linii Satyananda Yoga/Bihar School of Yoga, było to dla niej Objawienie i wiedziała już, że nie musi dalej szukać. Ukończyła 3-letnie studia w Europejskiej Akademii Satyananda Yogi. Studiowała antropologię kultury na Uniwersytecie Jagiellońskim. Uczyła się i pracowała w Latającej Szkole. Jest nauczycielką certyfikowaną przez Yoga Alliance oraz polski MEN. Miłośniczka kotów, kawy i kolarstwa górskiego. Strzelec urodzony w Zimowe Przesilenie. W wolnych chwilach jeździ po lasach na rowerze górskim.  Pije dużo kawy:)