ANJA – ZAŁOŻYCIELKA

Anja - stworzycielka Sūtry

Praktykuje regularnie od 11 lat. A od 7miu lat nieprzerwanie już, prowadzi i organizuje zajęcia, warsztaty, kursy, odosobnienia.

Przeszła przez wiele systemów jogi. Gdy w końcu trafiła na przekaz linii Satyananda Yoga/Bihar Yoga, było to dla niej objawienie i wiedziała już, że nie musi dalej szukać. Ukończyła z wyróżnieniem 3-letni proces pogłębionych studiów w Europejskiej Akademii Satyananda Yogi. Podróżuje do Aszramu w Bihar (Indie Północne) kiedy tylko może.

Jogę traktuje jako styl życia i system który poszerza świadomość,
a nie jako ćwiczenia fizyczne.

Tę stronę i bloga, założyła w 2014 roku, aby dzielić się wiedzą Jogi. Pragnie przybliżać dzisiejszym ludziom jogę klasyczną, nie tylko poprzez zajęcia i warsztaty, ale również poprzez współczesne środki cyfrowe, zbudowała więc samodzielnie bloga na którym dzieli się szeroką wiedzą i filozofią jogi, nagrywa prowadzone medytacje i relaksacje oraz Jogę Nidrę i współpracuje też z innymi Dziewczynami które dla nas na bloga piszą.
Studiowała antropologię kultury na Uniwersytecie Jagiellońskim. Uczyła się i pracowała w Latającej Szkole. Jest nauczycielką certyfikowaną przez Yoga Alliance oraz polski MEN.
Miłośniczka kotów, kawy i kolarstwa górskiego. Strzelec urodzony w Zimowe Przesilenie. W wolnych chwilach jeździ po lasach na rowerze górskim, chodzi po górach i jeździ na snowboardzie. Marzy aby odbyć kilkumiesięczną samotną wyprawę po Azji.