DOBRE SŁOWA O SŪTRZE i ANJI

Anja gościła na zajęciach, warsztatach, i odosobnieniach osoby z całej Polski oraz świata - Niemiec, Norwegii, Stanów Zjednoczonych, Grecji, Londynu. Dziękujemy, że jesteście!

"Zajęcia jogi z Anją w Krakowie – polecam Wam je z całego serca, bo sama doświadczyłam już nie raz zbawiennego wpływu na ciało i emocje podejścia do jogi, którym dzieli się Anja. Ona sama nazywa je ‘holistycznym’ i to chyba dobre słowo, bo zawiera w sobie i uważność, i głęboką otwartość na uczestników zajęć, i czerpanie z prawdziwych korzeni Jogi, i… jej lekkie poczucie humoru, które zawsze wplata w swoje barwne opowieści o tradycji jogi"

KAROLINA

"Chcę Ci podziękować za to, że jesteś i działasz dla innych :)"

OLA

"Dziękuję za twoje Księżycowe Listy, które zawsze z przyjemnością czytam."

TAMARA

"Cudowne miejsce, świetna Anja prowadząca. Polecam nawet osobom, które nie są przekonane do jogi jako takiej. Sutra Serca to miejsce, gdzie stres i złe emocje zostawia się w magiczny sposób na macie."

MALWINA

"Bardzo dziękuję za cały kurs – ogrom wiedzy, materiałów i inspiracji, za Twoją dobrą energię i zaangażowanie. Na pewno to początek mojej drogi :)"

BEATA - UCZESTNICZKA KURSU 'PODRÓŻ POPRZEZ CZAKRY'

"Dziękuje za bloga, filmy, mantry. Cieszę się, że natrafiłam na Twoją stronę i mogę wspólnie z Tobą podążać yogowymi ścieżkami."

MONIKA

"To co robisz jest piękne i niesie dużo dobrego. Cieszę się, że znalazłam Twoją stronę i jeszcze raz dziękuję :)"

ANIA

"Kocham Twój blog! Tyle się od Ciebie nauczyłam."

ANIA

"Dziękuję za to co robisz. Jesteś wielka"

KINGA

"Bardzo dobra strona internetowa… Polecam wszystkim zainteresowanym ;)"

IZA

"Znam Anję osobiście i wiem, że joga to jej styl życia. Bardzo dużo energii i czasu wkłada w swój rozwój osobisty, również po to, aby zajęcia, które prowadzi były na najwyższym poziomie. Polecam serdecznie wszystkim, którzy chcą znaleźć ukojenie i spokój w tym szalonym, dzisiejszym świecie."

DANUTA

"Najlepsze jest to, że to co robi pani Anja leczy ludzi i ich dusze, przez to świat staje się lepszy. Korzystam regularnie, praktykuję i dziękuję za wszystko."

OLIWIA

"Życzę dużo wytrwałości jest Pani Wielka i cieszymy się razem z mężem z Pani powrotu."

RENATA I JERZY

"Nie miałam jeszcze okazji być na zajęciach, ale zdecydowanie mogę polecić stronę internetową Sutry Serca. Udziela wielu praktycznych porad, w zrozumiały i przystępny sposób."

ANETKA

"Sutra Serca to piękna, wspaniała działalność i strona dotycząca odzyskiwania wewnętrznego szczęścia:) Dziś tak się składa, ze wasze publikacje zazwyczaj trafiają w aktualne potrzeby mego serca…Dziękuję:)"

DAWID

"Po prostu kocham stronę, dużo pozytywnej energii, nadziei i celebracji życia. Motywująca na maxa, dziękuje za jej istnienie!"

ORELIA

"Anja to bardzo mądra nauczycielka – śledzę wpisy na stronie, słucham nagrań i czerpię inspirację do własnej praktyki duchowej. Mam nadzieje, że w końcu poznamy się osobiście. Pozdrawiam Anju!"

GRAŻYNA

"Jedna z najlepszych szkół w Krakowie, w których można poczuć się jak "u siebie". Miałam takie wrażenie już po pierwszych zajęciach prowadzonej relaksacji i zostałam. Może też przyjdziesz?"

KATARZYNA

"Cudowne miejsce, świetna Anja prowadząca. Polecam nawet osobom, które nie są przekonane do jogi jako takiej. Sutra Serca to miejsce, gdzie stres i złe emocje zostawia się w magiczny sposób na macie."

MALWINA

"Bardzo przyjazna atmosfera, miejsce, w którym można się zrelaksować, odpocząć. Anja jest osobą, która przez samą obecność obdarowuje ciepłem. Polecam!!"

DIANINHA

"Anja prowadzi świetne zajęcia - w swoim własnym, niepowtarzalnym stylu, każdego uczestnika traktuje z uwagą i troską o jego potrzeby. Niesamowicie relaksujące doświadczenie! Polecam :-)"

ANIA

"Niemal każdego ranka startuję dzień z otworzeniem Twojej strony, odpaleniem ulubionej mantry, przy której najchętniej - w zależności od humoru i potrzeb, witam słońce. Już od dawna chciałam Ci to powiedzieć jak bliska i karmiąca jest dla mnie Sutra Serca. Polecam ją dalej znajomym. Dziękuję."

NADIA

"Lubię odkrywać miejsca i Ludzi, którzy zwiększają pulę Dobra i harmonii. Bardzo dziękuję za wczorajsze zajęcia. Dzięki nim cieszę się myślą, że joga jednak jest także dla mnie. Zachwyciła mnie atmosfera, którą tworzysz i więzi, które było widać i czuć między uczestnikami. W takim otoczeniu, dodatkowo otulona muzyką, czułam się dobrze, bezpiecznie i zyskałam nadzieję, że nauczę się być lepsza dla mojego ciała. Czekam na kolejne ćwiczenia, a w międzyczasie korzystam z artykułów i polecanej przez Sutrę Serca muzyki."

AGNIESZKA

"Piękne jest to co robisz - jakąkolwiek nazwę by nie miało :) świeć nadal.."

ANIA

"Bardzo dziękuję za zajęcia. Relaks, regeneracja, wyciszenie, harmonia - to było mi potrzebne."

RAFAŁ

"Sutra Serca to miejsce, w którym czuje się jak w domu:) Miejsce z dobrą energią, wspaniałymi ludźmi, a przede wszystkim kompetentną nauczycielką jogi i założycielką - Anją. Doświadczanie jogi u Anji to doświadczanie zmiany w życiu i w duszy, to fascynująca podróż wgłąb siebie, która ciągle trwa.To także głęboka regeneracja ciała - czuje się po zajęciach jak po relaksującym masażu:) Wszystko to sprawia, że żyje mi się pełniej, lżej i codziennie się do siebie uśmiecham w lustrze:) Polecam!"

MARTA

"Twoje zajęcia były najlepszymi na jakie chodziłam i na pewno do Ciebie wrócę. Dziękuję za każde jedne zajęcia, na których udało mi się być. Dobrze, że jesteś :)"

MAGDA

"Jesteś potrzebna w świecie z tym co robisz."

ANIA

"Dzięki wielkie za wszystkie materiały i za rewelacyjny warsztat :) Zarówno praktyka, jak i wykład były super! Złożyło się to w piękną całość :)"

ANIA - UCZESTNICZKA WARSZTATÓW

"Oboje jesteśmy bardzo zadowoleni z zajęć i gdybyśmy mogli, chodzilibyśmy przynajmniej 3x/tydzień :)"

ANIA I WITEK

"Anja jest energią. Jest dobrocią i magią. Jest jak anioł. Jest uduchowiona, ale nie „natchniona”. Stąpa mocno po ziemi. Z głową wyprostowaną, ostro przystrzyżoną grzywką i bacznym okiem. Ma super poczucie humoru i takiego chochlika w oczach. Kiedy trzeba potrzyma za rękę, a kiedy trzeba wybuchnie szczerym śmiechem."

MARIA – ATMA PREM KAUR

"Absolutnie nie wiem jak mam Ci dziękować. Po raz kolejny po zajęciach zaczęły się dziać same pozytywne wydarzenia."

JOASIA

"Ogólnie Zanurzenie było niezwykłym przeżyciem i wielkie dzięki za trud organizacji i prowadzenia w tak ślicznym miejscu. Czuło się dobrą atmosferę i Twój zapał. Masz duży potencjał!

Jeśli jeszcze rezultaty zdrowotne i życiowe będą to jesteś cudotwórczynią po prostu :))) Stworzyłaś dobre pole do wyzdrowienia stosując jogę, bo ona jest twoją ścieżką. Czekam na więcej takich przeżyć bo wygląda, ze masz dar tworzenia sytuacji leczniczych."

MAŁGOSIA - UCZESTNICZKA ODOSOBNIENIA "ZANURZENIE"
Jola i Jurek uczestnicy odosobnienia pt. "ZANURZENIE" Bieszczady, 2015 (uwielbiam to zdjęcie;)

"Rewelacyjnie prowadzisz wstęp i same medytacje :-) Bardzo Ci za nie dziękuję <3 Trochę za daleko mi do Ciebie, dobrze, że jest net :-) Pozdrawiam i czekam na więcej Twoich medytacji :-)"

MAŁGORZATA

"Dziękuję. Medytacja przynosi świetne efekty i już teraz widzę jej działanie. Wykonujesz kawał świetnej roboty! Super, że jesteś :)"

ROKSANA

"Mimo, że daleko jesteś dla mnie wielką inspiracją :) Fascynuje się pracą z czakrami. Z całego serca zachęcam wszystkich do skorzystania, bo zapewne każdy wyniesie coś dla siebie :)"

KASIA

"Dziękuję Ci bardzo za Twoje zajęcia. Bardzo mi się podobało:) Aż żałuję, że nie mogę regularnie chodzić :)."

ASIA

"I jeszcze raz dziękuję za Zanurzenie, było cudownie, ta energia cały czas mi towarzyszy, dobrze mnie nastraja, często też wracam myślami do tamtego miejsca. Ćwiczę i medytuję codziennie, nie z jakiegoś zewnętrznego przymusu, ale z potrzeby serca i ciała:).

I tak sobie ostatnio myślałam, ćwicząc Powitania Słońca zresztą;), że ułożyłaś na ten wyjazd piękny, zrównoważony program, który był dla nas źródłem cudownej energii - takiej prawdziwej i mocnej, bez fajerwerków emocjonalnych i dzięki temu starczającej na dłużej."

KAROLINA - UCZESTNICZKA ODOSOBNIENIA "ZANURZENIE"

"Aneczko, Miło mi Ciebie widzieć i poczuć w tak dobrej, cudnej energii. Przemiana która płynie przez Ciebie powala mnie na kolana, miło jest obserwować tak cudne zmiany, jesteś dla mnie inspiracją i drogowskazem."

ANIA

"Jeśli chodzi o prowadzenie zajęć to uważam, że robisz to świetnie. Potrafisz przekazać wiedzę i dobrze pokazać na czym polegają poszczególne ćwiczenia, zamiast na siłę kogoś układać w jakiejś pozycji. Tworzysz też niesamowitą atmosferę poprzez to, że każde zajęcia są otwierane i zamykane mantrą, tym że w trakcie ćwiczeń puszczane są mantry."

AGNIESZKA

"Podoba mi się energia Ani która nas otacza, spokój, jej charyzma. Zestawy ćwiczeń są dostosowane do moich potrzeb."

GOSIA

"Dziękuję za to uwolnienie. Przyszłaś do mnie w monecie dużej potrzeby. Kocham Cię Aniu. Niesamowita jest przemiana w Tobie, dzięki takim Aniołom jak Ty świat jest piękniejszy, łatwiej jest doświadczać."

ANNA

"Dzięki jeszcze raz za super zajęcia. Naprawdę bardzo dużo pozytywnej energii wnoszą w nasze życie:)"

WITEK

"Anja jest jogą” z całą swoją dobrocią, spokojem i życzliwością. Przebywanie z nią działa kojąco na ♥ i umysł."

MARIA

"Anja jest jak cichy anioł który podnosi nasze skrzydła kiedy zapominamy jak się lata :) Wspaniały nauczyciel i cudowna osoba. Uczucie ciszy i spokoju jaki czuje po zajęciach, jest nie do opisania. Jestem szczęśliwa, że mogłam ją poznać i uczestniczyć w zajęciach. Warto udać się na zajęcia poznać wspaniałych ludzi, Anię i siebie... "

KASIA

"Joga prowadzona przez Anję różni się od innych właśnie dlatego, że bardzo duży nacisk kładzie na oddech i medytację. A w naszym zabieganym życiu nie dajemy sobie chwili, aby się zatrzymać. Dlatego medytacja to najlepsza droga do tego, by złapać balans. Z każdym kolejnym dniem praktyki czułam, że moje ciało staje się coraz bardziej elastyczne, a umysł uważny."

KAMILA (IKIMASA)

"Poleciłbym te zajęcia szczególnie znajomym, którzy czują się przytłoczeni rzeczywistością i nie mogą poradzić sobie ze stresem. Po zajęciach czuję z jednej strony wyciszenie i wewnętrzny spokój, ale też duży zastrzyk energii i chęć działania. Wynoszę z nich umiejętność wyciszenia się i większego zdystansowania do rzeczywistości, a także większą odporność na stres."

BARTEK

"W czasie praktyki podoba mi się skupienie na sobie, brak porównywania się. Całą sesję zajęta jestem sobą."

SYLWIA

"Chciałam podziękować za zajęcia. Dużo dobrej energii."

MARTA

"Po praktyce czuję się zwykle spokojniejsza. Moje myśli w końcu nie pędzą naprzód, co powinnam zrobić za chwilę, za godzinę, jutro itd. Mam poczucie że zrobiłam coś dla siebie. Coś dobrego. Bardziej szanuję swoje ciało."

GOSIA

"Cieszę się, że zaczęliśmy chodzić na zajęcia, czuję wewnątrz dużą poprawę... I też ta świadomość, że ludzie którzy przychodzą tam razem z nami, mają podobne spostrzeżenie na otaczający nas świat. To daje niesamowitą siłę :) "

MAGDA – ADI KAUR

"Jestem przekonana, ze praktyka jogi wnosi wiele dobra w moje życie."

PATRYCJA

"Z zajęć jogi wynoszę spokój. Harmonię. Radość. Światło (jeżeli można tak powiedzieć). Na ogół polecam te zajęcia znajomym. Szczególnie tym, którzy z różnych powodów utracili radość życia oraz tym, którzy żyją w biegu. Uważam, że Kundalini może być dla nich terapią. Chciałbym kontynuować przygodę z Kundalini. Powód jest prosty – nie chciałbym rezygnować z czegoś co poprawia mi nastrój, a przy tym sprawia że moje życie staje się lepsze. "

BOGUMIŁ

"Dziękuję Ci za wspólne jogowanie i cudny relaks, bardzo mi się podoba jak prowadziłaś i zajęcia i medytację, mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będę miała okazję poćwiczyć i pomedytować z Tobą."

KAROLINA – AMRITDAYAL KAUR

"Trudno było mi wrócić do codzienności po bieszczadzkim ZANURZENIU, ale czuję się bardzo dobrze. Na pewno jestem spokojniejsza. Poza tym staram się codziennie choćby przez chwilę praktykować lub medytować. Dzięki wyjazdowi weszłam w rytm i teraz muszę go tylko dostosować do planu dnia.

Dziękuję Ci jeszcze raz za ten wyjazd, dzięki któremu mogłam i zanurzyć się w sobie, i "wyjść z mojej skorupki do ludzi" ;) Było cudownie pod wieloma względami - praktyki, otoczenia (góry, Zadnie Łuki), inspiracji (książki) i poznanych osób."

ANIA - UCZESTNICZKA ODOSOBNIENIA "ZANURZENIE"

"Bardzo wiele razy mantry, które umieszczasz przynoszą mi ukojenie kiedy tego najbardziej potrzebuję."

ALEKSANDRA

"Co do Indii to pisząc krótko – było cudnie i wyjątkowo, podróż życia, jestem Wam strasznie wdzięczna! chyba poczułam jakoś bardziej kundalini podczas tego wyjazdu."

KLAUDIA - UCZESTNICZKA WYPRAWY DO INDII

"Codziennie doświadczałam kojącego wpływu praktyki uważności i koncentracji na mój stan ducha. Uczyłam się, jak podczas praktyki koncentrować się na oddechu i być tu i teraz. Joga prowadzona przez Anię różni się od innych właśnie dlatego, że bardzo duży nacisk kładzie na oddech i medytację. A w naszym zabieganym życiu nie dajemy sobie chwili, aby się zatrzymać. Dlatego medytacja to najlepsza droga do tego, by złapać balans. Z każdym kolejnym dniem praktyki czułam, że moje ciało staje się coraz bardziej elastyczne, a umysł uważny.

Po co mi to całe Zanurzenie? Właśnie po to, żeby się zatrzymać, pomyśleć i ułożyć na nowo co jest dla mnie najważniejsze. Złapać balans. Zadbać o równowagę. Dziękuję Ani za ten wyjazd. Dziękuję wszystkim, że mogłam dzielić z Wami to doświadczenie."

KAMILA (IKIMASA) - UCZESTNICZKA ODOSOBNIENIA "ZANURZENIE"

"W czasie zajęć podoba mi się skupienie na sobie, brak porównywania się. Całą sesję zajęta jestem sobą. Te zajęcia to dla mnie najprostszy sposób na głęboką medytację i pobycie ze sobą. Trudno mi to zrobić samej. Każde zajęcia pozwalają mi głośniej słyszeć swój wewnętrzny głos. Łatwiej wypracować dobrą energię tak potrzebną na co dzień. Poleciłabym jogę osobom, które poszukują głębszej świadomości siebie i swojej energii. Ludziom z otwartym sercem."

SYLWIA

"Mój znajomy po zajęciach powiedział, że tworzysz taką niesamowitą pozytywna atmosferę, bardzo podobało mu się również to jak śpiewasz i tłumaczysz poszczególne ćwiczenia."

AGNIESZKA

"Wspaniała, wzbogacająca wyprawa, która dziś jest dla mnie jak sen. No może jak.. świadomy sen :) Cudnie rozpoczynaliśmy i kończyliśmy dzień, praktykując jogę. Często na dachach hosteli, w słońcu i z niezwykłym widokiem, co dodatkowo wzbogacało praktykę.

Cieszę się, że Bartek i Anja zrealizowali swój pomysł wyprawy do Indii. Dzięki temu miałam możliwość doświadczyć tej podróży. Do tego w znakomitym towarzystwie, bo zebrała się grupa nieprzypadkowo dobranych osób:) I być może to nie była ostatnia wspólna podróż."

ANETA - UCZESTNICZKA WYPRAWY DO INDII

"Zajęcia jogi i medytacji są spotkaniem ze mną samą. Czasem w zabieganiu jedyne w ciągu tygodnia. Mam dzięki nim dystans do swoich myśli, harmonię, lepszy kontakt ze swoim ciałem, spokój. Polecam tę jogę każdemu kto chce być szczęśliwy."

ANIA

"Joga z Anją wspaniale regeneruje i integruje. Pomaga wyostrzyć zmysły i zatrzymać pędzące myśli. Wycisza, odświeża, pomaga poczuć się lepiej we własnym ciele i na sercu. Spróbujcie koniecznie! "

ANIA (STUDIO MASAŻU KAHUNA)

"Joga z Anją jest cudowna! Taki prawdziwy odpoczynek i ciepło."

ANIA (ANIA ORGANIZUJE)

"Podoba mi się pranayama i muzyka w jej trakcie. Chcę dalej przychodzić na zajęcia, mam wrażenie że zaczynają zmieniać moje podejście do świata."

MAREK

"Ktoś powiedział kiedyś, że Anja jest cała jogą. Nie można się nie zgodzić. Zawsze będę polecać! "

AGNIESZKA (GOTUJE NIE TRUJE)

"Joga jest moim spokojem, radością i wyciszeniem, moją fascynacją."

GABRIELA

"Bardzo fajne zajęcia, holistyczne. Anju, cała jesteś jogą, więc nie mam nic do dodania."

KRYSIA
joga-na-powietrzu
idziemy na górkę popraktykować podczas weekendowego wyjazdu warsztatowego - Gorce