PISZĄ DLA WAS

ARTYKUŁY NA BLOGA SUTRY SERCA PISZĄ

caret-down caret-up caret-left caret-right

Anja - założycielka Sutry Serca. Jogę praktykuje od 11 lat, a regularne zajęcia, warsztaty i odosobnienia prowadzi od 7miu lat. Sutrę założyła w 2014 roku, aby dzielić się wiedzą Jogi, stąd pisze o jodze, nagrywa prowadzone medytacje i relaksacje. Ukończyła pogłębione 3-letnie studia w Europejskiej Akademii Satyananda Yogi, więc praktyka którą prowadzi inspirowana jest linią Satyanada/Bihar Yoga która jest jogą klasyczną.
Studiowała antropologię kultury na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jest nauczycielką certyfikowaną przez Yoga Alliance (RYT 200) oraz polski MEN. Miłośniczka kotów, kawy i kolarstwa górskiego. Urodzona w Zimowe Przesilenie, astrologiczny Strzelec, Enneagramowa Czwórka.

Zobacz wszystkie artykuły Anji tutaj (klik)

Moją historię można by zawrzeć w paru słowach: od historyka (sztuki) do dietetyka (Tradycyjnej Medycyny Chińskiej). Od momentu kiedy 4 lata temu poczułam na sobie samej jak ogromne znaczenie może mieć zmiana diety i stylu życia, postanowiłam moją pasją do jedzenia i gotowania dzielić się z innymi. Jako Babka Lekarska inspiruję na warsztatach, pomagam podczas indywidualnych konsultacji, a na swoim profilu facebookowym pokazuję jak jeść i żyć w zgodzie ze sobą i naturą, w sposób rozkoszny dla podniebienia i przyjazny dla portfela.

Zobacz wszystkie artykuły Karoliny tutaj (klik)

AGNIESZKA MAJEWSKA Gotuje Nie Truje

Agnieszka Majewska - tajna agentka, fotografka i kura prawie domowa, działająca pod hasłem Gotuje, nie Truje oraz Majewska Fotografuje. Prowadzi warsztaty edukacyjno-kulinarne w duchu kuchni naturalnej. Gotuje prosto albo bardzo prosto. Zero chemii i przemysłu, a za to pełnia odżywczej energii. Zawsze z dobrą intencją i garścią przypraw.

Zobacz wszystkie artykuły i zdjęcia Agnieszki tutaj (klik)

Ania – z wykształcenia komparatystka i socjolożka, z zawodu – „pani od PR-u” w pewnej instytucji publicznej. Miłośniczka jogi i ajurwedy. Absolwentka pierwszej edycji studiów podyplomowych Ajurweda - holistyczna koncepcja zdrowia.

Ania prowadzi własny fanpage poświęcony ajurwedzie pod nazwą Anayurveda. W przyszłości planuje założenie bloga o tej tematyce. Osoby zainteresowane konsultacją ajurwedyjską mogą skontaktować się z Anią pod adresem: abobela@gmail.com

Zobacz wszystkie artykuły Ani tutaj (klik)

ALEKSANDRA Skin Effect

Aleksandra Szczepańska - kosmetolog i właścicielka Instytutu Kosmetologii Skin Effect, w którym popularyzuje wiedzę z zakresu holistycznej kosmetologii oraz zdrowego stylu życia. W wolnym czasie ćwiczy jogę i uwielbia podróżować. Filozofia ajurwedy fascynuje ją od wielu lat.

Zobacz wszystkie artykuły Aleksandry tutaj (klik)