CHANDRA – mantry dla spokoju i relaksu [PLAYLISTA]

 

W związku z Waszymi pytaniami i prośbami dot. mantr potrzebnymi do słuchania, utworzyłam dla Was kilku-godzinną playlistę na kanale YouTube SUTRY SERCA zatytułowaną:

CHANDRA - spokojne MANTRY

CHANDRA oznacza w sanskrycie księżyc - jest to playlista mantr w bardziej spokojnych aranżacjach. Dla relaksu i na wieczór

Playlista CHANDRA - spokojne MANTRY ciągle się zmienia,  jest cały czas aktualizowana bo dodaję do niej nowe mantry

Dla równowagi jest już również druga playlista SURYA - mantry w bardziej energetycznych aranżacjach.

 

sutra serca

Bezpośredni odnośnik do całego kanału SUTRY SERCA na YouTubie znajdziecie na stronie głównej w prawym górnym rogu ekranu (ikonka play YouTube, tuż obok ikonki fb i lupki)

caret-down caret-up caret-left caret-right

Autorką Anandartykułu jest Anja -  Jogę praktykuje od 11 lat, a regularne zajęcia, warsztaty i odosobnienia prowadzi od 7miu lat. Pisze o jodze, nagrywa prowadzone medytacje i relaksacje. Sutrę Serca założyła w 2014 roku.

Obecnie uczy się w Europejskiej Akademii Satyananda Yogi, dlatego zajęcia które prowadzi  inspirowane są filozofią jogi klasycznej. Jest nauczycielką certyfikowaną przez Yoga Alliance (RYT 200) oraz polski MEN. Fanka kotów, kawy, TEDx'ów i kolarstwa górskiego. Urodzona w Zimowe Przesilenie, astrologiczny Strzelec, Enneagramowa Czwórka.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *