Kilku-godzinna playlista CHANDRA – spokojne MANTRY do słuchania

W związku z Waszymi pytaniami i prośbami dot. mantr potrzebnymi do praktyki lub po prostu do słuchania, utworzyłam dla Was kilku-godzinną playlistę zatytułowaną

CHANDRA - spokojne MANTRY

na kanale YouTube SUTRY SERCA. Są to mantry które możecie usłyszeć w czasie zajęć oraz których sama słucham. Możecie ich używać do swojej jogicznej praktyki albo po prostu do słuchania w ciągu dnia

UWAGA! Playlista do słuchania CHANDRA - spokojne MANTRY  ciągle zmienia się, to znaczy, że jest cały czas aktualizowana i dodaję do niej nowe mantry.

CHANDRA oznacza w sanskrycie księżyc - jest to playlista mantr w bardziej spokojnych aranżacjach. Jest już również druga playlista SURYA - mantry w bardziej energetycznych aranżacjach.


Bezpośredni odnośnik do całego kanału SUTRA SERCA na YouTubie znajduje się na stronie głównej w prawym górnym rogu ekranu (ikonka YouTube, tuż obok ikonki fb i lupki)

sutra serca

caret-down caret-up caret-left caret-right

Autorką Anandartykułu jest Anja - założycielka Sutry Serca, certyfikowana nauczycielka jogi, wolna dusza, grafik, kocia mama, duchowy poszukiwacz, miłośniczka kolarstwa górskiego, kawy i dobrej muzyki elektronicznej.

Praktykuje od 2008 roku. Więcej o Anji przeczytasz tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Show Buttons
Hide Buttons