SURYA – energetyczna playlista MANTR do słuchania na YouTube [PLAYLISTA]

 

Dla równowagi do playlisty CHANDRA ze spokojniejszymi mantrami, utworzyłam NOWĄ dodatkową kilku-godzinną playlistę na kanale YouTube SUTRY SERCA zatytułowaną:

SURYA – energetyczne MANTRY

SURYA oznacza w sanskrycie słońce – jest to playlista mantr w bardziej dynamicznych aranżacjach. Polecana do tańczenia, śpiewania, spontanicznego działania i zabawy, nieskrępowanej radości, oraz porannej dawki energii zamiast kawy :)

 

UWAGA! Playlista do słuchania SURYA – energetyczne MANTRY  jest cały czas aktualizowana – to znaczy że ciągle dodaję do niej nowe mantry.

sutra sercaBezpośredni odnośnik do całego kanału SUTRA SERCA na YouTubie znajduje się na stronie głównej w prawym górnym rogu ekranu (ikonka play YouTube, tuż obok ikonki fb i lupki)

caret-down caret-up caret-left caret-right

Autorką Anandartykułu jest Anja -  Jogę praktykuje od 11 lat, a regularne zajęcia, warsztaty i odosobnienia prowadzi od 7miu lat. Założyła Sutrę Serca w 2014 roku. Podchodzi do jogi holistycznie czyli całościowo; jej zajęcia inspirowane są filozofią jogi klasycznej (północnej linii jogi). Jest nauczycielką certyfikowaną przez Yoga Alliance (RYT 200) oraz polski MEN.

Fanka kotów, kawy, TEDx'ów oraz MTB czyli kolarstwa górskiego i dobrej muzyki elektronicznej. Enneagramowa Czwórka, urodzona w Zimowe Przesilenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

OD 1 LIPCA przenosimy zajęcia jogi holistycznej ze Stradomskiej na Białą Drogę + zmieniamy też grafik i ceny | szczegóły tu
Hello. Add your message here.