PODRÓŻ POPRZEZ CZAKRY – kurs w Krakowie, start 19 września

3 manipuraanahatawhat-is-mantra

Kurs PODRÓŻ POPRZEZ CZAKRY jest otwarty dla każdego - zarówno osoby która nie miała wcześniej styczności z jogą i medytacją, a chciałaby w nim uczestniczyć, oraz dla osób, które już praktykują i chcą pogłębić swoją przestrzeń doświadczeń.

POCZĄTEK: 19 września

ZAKOŃCZENIE: 7 listopada

CZAS: ŚRODY godz. 19:00 - 21:00

MIEJSCE: Stradomska 17/4 (Wspólnota Buddyjska, sala Dharmy) Kraków

CZAKRY TO POZIOMY ŚWIADOMOŚCI

Kurs Podróż Poprzez Czakry jest ukierunkowaną i pogłębioną pracą z czakrami oraz swoim wnętrzem. Czakry są drogowskazami do poznania i zrozumienia siebie. To psychiczne szczeble naszej ewolucji wewnętrznej. Kurs ma służyć wejrzeniu w głąb siebie, doświadczeniu technik praktyki jogi i medytacji oraz poznaniu i usystematyzowaniu wiedzy jogiczno-tantrycznej o psychicznych centrach energii jakimi są czakry, które przekładają się na nasze codzienne funkcjonowanie w świecie.

485171130_640sahasraraajnaM manipura

 

Kurs Podróż Poprzez Czakry jest również znakomitą motywacją "zewnętrzną", nadającą strukturę osobistej praktyce, ponieważ zaprojektowany jest jako pełna całość i nie można uczęszczać na jego spotkania wybiórczo. Jest to szczególnie korzystne i motywujące dla osób, które mają trudności w uczęszczaniu na regularne zajęcia, a chciałyby rozpocząć i pogłębić swoją praktykę oraz pole doświadczeń.


 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Show Buttons
Hide Buttons
OD SERCA - lubisz Sutrę Serca? postaw nam herbatę jaśminową :) wspieram
Hello. Add your message here.