PODRÓŻ POPRZEZ CZAKRY

ajnapierwsza czakrasahasraraM manipurabalans

 

PODRÓŻ POPRZEZ CZAKRY - pogłębiający kurs w Krakowie

edycja 4 - nabór zamknięty (kurs już trwa)

 

TERMINY:  23.10- 11.12.2017

SPOTKANIA:  8 spotkań w PONIEDZIAŁKI

GODZINY SPOTKAŃ:  19:15 - 21:15

MIEJSCE: MIODOWA SALA, KRAKÓW, KAZIMIERZ

podróż czakry do kosmosu

.

Kurs jest zaprojektowany jako osiem spotkań, na przestrzeni ok. dwóch miesięcy. Regularne spotkania raz w tygodniu, w jednym stałym miejscu w niezmiennej grupie osób. Pierwsze spotkanie wprowadzające do tematu oraz struktury kursu. Każde kolejne spotkanie w całości poświęcone tematowi jednej konkretnej czakry oraz przeznaczonej dla niej praktyce jogi i medytacji.

 

KURS PODRÓŻ POPRZEZ CZAKRY TO PODRÓŻ WEWNĘTRZNA

Czakry to poziomy świadomości. Są jogiczno-tantryczną mapą - systemem po którym poruszamy się zyskując coraz większą świadomość. Termin czakra pochodzi z sanskrytu i oznacza "koło" lub "wir". Czakry są drogowskazami do poznania i zrozumienia siebie, oraz naszego funkcjonowania w świecie. To psychiczne szczeble indywidualnej ewolucji. Praca z czakrami może służyć nam jako drabina do ewolucji wewnętrznej oraz kompas rozwoju osobistego. Kurs Podróż Poprzez Czakry jest więc ukierunkowaną i pogłębioną pracą z czakrami oraz swoim wnętrzem.


CZEMU MA SŁUŻYĆ KURS?

Kurs ma służyć lepszemu poznaniu siebie, praktyce jogi i medytacji  dla każdej czakry oraz poznaniu i usystematyzowaniu wiedzy jogiczno-tantrycznej o psychicznych centrach energii jakimi są czakry, które przekładają się na nasze codzienne funkcjonowanie w świecie.


RELACJE OSÓB Z POPRZEDNICH EDYCJI KURSU:

"Dzięki jeszcze raz za warsztat czakrowy. Bardzo jestem zadowolona, że się na niego zapisałam i żałuję, że łącznie aż na dwóch zajęciach mnie nie będzie. Ogromnie dużo wynoszę z Twoich zajęć, jestem pod wrażeniem ile wiesz i z jaką łatwością i w fajnej atmosferze przekazujesz nam wiedzę. Nie wykluczone, że wraz z nową edycją powrócę żeby przejść przez cykl ;)"

ASIA

"Dziękuje Ci za spotkania, wszystkie materiały, inspiracje i książki. Z pewnością będę czytać, szukać dalej i praktykować. W bardzo dobrym dla mnie momencie trafiłam na informacje o Twoich zajęciach i właśnie kursie, i miałam bardzo dużo fajnych obserwacji z mojego ciała i życia:) I za wszystko chciałam bardzo podziękować"

KASIA

"Bardzo dziękuję za cały kurs - ogrom wiedzy, materiałów i inspiracji, za Twoją dobrą energię i zaangażowanie. Na pewno to początek mojej drogi :)"

BEATA

"Dziękuję pięknie za te poniedziałki, czułam się wyjątkowo-wspaniale to wszystko zorganizowałaś, wspaniale pod każdym względem! Dziękuje i czekam na następne Twoje aktywności. Uściski satviczne!"

AGNIESZKA

"Dziękuję za wszystkie materiały i inspiracje, a także za cały kurs. Był naprawdę świetnie przygotowany i dopracowany w każdym szczególe, a słuchanie Ciebie to sama przyjemność :) Dla mnie był to doskonały sposób na uporządkowanie i usystematyzowanie wiedzy oraz połączenie teorii z praktyką i doświadczeniem. Uwielbiam Twoje autorskie kursy i warsztaty, bo zawsze dbasz o każdy aspekt (wizualizacje, mantry) i dzięki temu tworzą taką piękną pełnię :)"

ANIA

"Chciałabym podziękować Ci za cudowny kurs o czakrach. Nawet nie masz pojęcia ile dobrego się zadziało dzięki temu co robisz. Dziękuje też za autentyczność, która jest czasem ogromnym wyzwaniem w dzisiejszym świecie i za to, że nie robisz z siebie guru"

MARTA

"Dziękuję Ci za materiały i za poniedziałkowe spotkania. Dziękuję, że jesteś i dzielisz się wiedzą i swoją historią :) że przeszłaś tę drogę i podjęłaś wysiłek, żeby pokazywać innym, że można żyć w zgodzie ze sobą, pomimo wszystko"

ANIA

"Raz jeszcze serdeczne dziękuję za świetny i bardzo ciekawy cykl zajęć - trafiłaś idealnie w moje potrzeby i zainteresowania"

DOMINIKA

 

CZĘŚCI SKŁADOWE KURSU PODRÓŻ POPRZEZ CZAKRY:

 • osiem spotkań - każde spotkanie po 2 godz.
 • praktyka jogi asan
 • świadoma relaksacja
 • techniki pratyahary
 • techniki medytacyjne
 • mantry
 • żywe wykłady
 • materiały dla uczestniczek/ów
 • psychologiczno-jogiczne testy czakr do samodzielnego wypełniania i kontemplacji
 • praktyczne zadania domowe do konkretnych czakr
 • stałość i regularność - stała zamknięta grupa, stały czas praktyki, jedno miejsce, jeden nauczyciel
 • otwartość - każdy może zapisać się na kurs, zarówno osoby początkujące jak i już praktykujące
 • komfortowa, profesjonalna sala do praktyki w dogodnej lokalizacji w której już od dwóch lat, regularnie odbywają się zajęcia jogi i medytacji Sutry Serca
 • czas dla siebie przed i po spotkaniach na miejscu (możliwość wcześniejszego przyjścia/ zostania po spotkaniach, aby wypić herbatę, dopytać o rzeczy które Cię interesują itp.)
 • kurs jest projektem autorskim opracowanym przez Anję - założycielkę Sutry Serca

.

OPŁATY

Miejsce na kursie rezerwuje wpłata zaliczki w wysokości 150 zł, pozostała kwota płatna na pierwszym spotkaniu kursu. Zaliczka jest bezzwrotna.

ZAPISY

OBOWIĄZUJĄ ZAPISY MAILOWE. Po wysłaniu wiadomości otrzymasz numer konta do wpłaty zaliczki. Miejsce na kursie rezerwuje wpłata zaliczki w wysokości 150 zł. Zaliczka nie podlega zwrotowi.
Na kursie jest ograniczona ilość miejsc. O przyjęciu na kurs decyduje kolejność zgłoszeń oraz wpłat.

visshudi485171130_640what-is-mantraanahata3 manipura

 SZCZEGÓŁOWY ROZKŁAD SPOTKAŃ:

wahe guru

8 spotkań w każde kolejne poniedziałki:

 • 23. października
 • 30. października
 • 06. listopada
 • 13. listopada
 • 20. listopada
 • 27. listopada
 • 04. grudnia
 • 11. grudnia

 

DLA KOGO KURS JEST PRZEZNACZONY?

Kurs jest otwarty dla każdego - zarówno osoby która nie miała wcześniej styczności z jogą i technikami medytacyjnymi, i chciałaby uczestniczyć w tym kursie, oraz dla osób, które już praktykują i chcą pogłębić swoje doświadczenie.


CZYM RÓŻNI SIĘ OD ZAJĘĆ?

Kurs Podróż Poprzez Czakry ma zamkniętą formułę - po dacie jego rozpoczęcia, nie będzie można dołączyć do grupy, natomiast regularne zajęcia mają formułę otwartą i można na nie dołączyć w każdej dogodnej chwili na przestrzeni roku "szkolnego". Kurs ma również określony temat przewodni i konkretny termin rozpoczęcia i zakończenia, zaś zajęcia odbywają się regularnie na przestrzeni całego roku. Na zajęcia cały czas przychodzą nowe osoby i stale zmienia się ich skład, podczas kursu natomiast praktykujemy w tej samej, stałej, niezmiennej grupie osób.


Kurs Podróż Poprzez Czakry jest również znakomitą motywacją "zewnętrzną", nadającą strukturę osobistej praktyce, ponieważ zaprojektowany jest jako pełna całość i nie można uczęszczać na jego spotkania wybiórczo. Jest to szczególnie korzystne i motywujące dla osób, które mają trudności w uczęszczaniu na regularne zajęcia, a chciałyby rozpocząć i pogłębić swoją praktykę oraz doświadczenie.

podroz-poprzez-czakry


 

KURS PROWADZI

Anja - założycielka Sutry Serca, o której więcej znajdziesz tutaj

Show Buttons
Hide Buttons
OD SERCA - lubisz Sutrę Serca? postaw nam herbatę jaśminową :) wspieram
Hello. Add your message here.