Napój imbirowy na przeziębienia – rozgrzewa, oczyszcza, pobudza przemianę materii

 


[źródło zdjęcia Unsplash]

Prosty, ciepły i zdrowy - napój imbirowy. Rozgrzewa, oczyszcza, pobudza przemianę materii, pomocny przy zimnej pogodzie i przeziębieniach.

POTRZEBNE BĘDĄ:

  • ćwierć cytryny
  • świeży imbir
  • trochę cynamonu
  • miód do smaku
  • gorąca woda

PRZYGOTOWANIE

imbiru nie obieramy ze "skórki" kroimy 3-5 plastrów lub ścieramy na tarce, zalewamy wrzątkiem, dodajemy cynamonu, kiedy woda przestygnie dodajemy cytrynę w plastrach oraz miód do smaku

-

caret-down caret-up caret-left caret-right

Autorką artykułu jest Anja - Praktykuje regularnie od 11 lat, od 2013 roku prowadzi i organizuje zajęcia, warsztaty, odosobnienia. Przeszła przez wiele systemów jogi. Gdy w końcu trafiła na przekaz linii Satyananda Yoga/Bihar Yoga, było to dla niej objawienie i wiedziała już, że nie musi dalej szukać. Ukończyła z wyróżnieniem 3-letni proces pogłębionych studiów jogi w Europejskiej Akademii Satyananda Yogi. Podróżowała dwukrotnie do Indii Północnych, ostatnio z wizytą w Aszramie w Bihar. Naturalnie więc, praktyka którą prowadzi inspirowana jest tą linią, która należy do systemu jogi klasycznej. Jogę traktuje jako styl życia i system który poszerza świadomość, a nie jako ćwiczenia fizyczne. Pragnie przybliżać ludziom szeroką wiedzę Jogi klasycznej, dlatego założyła bloga; pisze artykuły, nagrywa prowadzone relaksacje i medytacje oraz Jogę Nidrę. Studiowała antropologię kultury na Uniwersytecie Jagiellońskim. Uczyła się też w Latającej Szkole. Jest nauczycielką certyfikowaną przez Yoga Alliance oraz polski MEN (czytaj więcej)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *