ZAJĘCIA INDYWIDUALNE Z ANJĄ

Jeśli chcesz popracować indywidualnie, potrzebujesz praktyki dobranej do Twoich potrzeb, tempa, czasu jakim dysponujesz, chcesz zgłębić jakiś temat jogi klasycznej, albo po prostu popracować z konkretnym problemem lub zagadnieniem możesz spotkać się z Anją na zajęciach indywidualnych

W celu omówienia szczegółów skontaktuj się bezpośrednio z Anją


NASZE MIEJSCE DO INDYWIDUALNEJ PRACY TO UL.BIAŁA DROGA 4 KRAKÓW

PRZYSTANKI:

  • Szwedzka
  • Praska
  • Bałuckiego
  • Centrum Kongresowe ICE
  • Rynek Dębnicki
  • Konopnickiej

 

KOSZTY

  • przed umawianiem terminu kaucja zwrotna 50 pln
  • 30 pln pobierana opłata z kaucji za odwołanie sesji na 7 dni lub mniej, przed datą umówionego spotkania
  • pojedyncza sesja 120 pln czas trwania 1h15min
  • 6 sesji 600 pln w pakiecie płatnym z góry

 

Poprzez zastosowanie szerokiej gamy narzędzi i technik jogi
możemy uzdrowić ciało,
uspokoić umysł,
zharmonizować przepływ prany (energii życiowej),
połączyć ciało umysł i serce (head heart and hands)
tak aby żyć szczęśliwym i harmonijnym życiem,
oraz w pełni wykorzystać potencjał, który jest nam dany.

 

O PROWADZĄCEJ

caret-down caret-up caret-left caret-right

Praktykuje regularnie od 11 lat. A od 7miu lat nieprzerwanie już, prowadzi i organizuje zajęcia, warsztaty, odosobnienia.
Jogę traktuje jako styl życia i system który poszerza świadomość, a nie jako ćwiczenia fizyczne. Pragnie przybliżać ludziom szeroką wiedzę Jogi klasycznej, dlatego założyła bloga; pisze artykuły, nagrywa prowadzone relaksacje, medytacje, Jogę Nidrę. Przeszła przez wiele systemów jogi. Gdy w końcu trafiła na przekaz linii Satyananda Yoga/Bihar Yoga, było to dla niej objawienie i wiedziała już, że nie musi dalej szukać. Ukończyła z wyróżnieniem 3-letni proces pogłębionych studiów w Europejskiej Akademii Satyananda Yogi. Studiowała antropologię kultury na Uniwersytecie Jagiellońskim. Uczyła się też w Latającej Szkole. Jest nauczycielką certyfikowaną przez Yoga Alliance oraz polski MEN. Podróżuje do Aszramu w Bihar (Indie Północne) kiedy tylko może.

"Zajęcia jogi z Anją w Krakowie – polecam Wam je z całego serca, bo sama doświadczyłam już nie raz zbawiennego wpływu na ciało i emocje podejścia do jogi, którym dzieli się Anja. Ona sama nazywa je ‘holistycznym’ i to chyba dobre słowo, bo zawiera w sobie i uważność, i głęboką otwartość na uczestników zajęć, i czerpanie z prawdziwych korzeni Jogi, i… jej lekkie poczucie humoru, które zawsze wplata w swoje barwne opowieści o tradycji jogi"

KAROLINA

"Anju zajęcia z Tobą są potrzebne temu szalonemu światu :)"

BEATA

"Cudowne miejsce, świetna Anja prowadząca. Polecam nawet osobom, które nie są przekonane do jogi jako takiej. Sutra Serca to miejsce, gdzie stres i złe emocje zostawia się w magiczny sposób na macie."

MALWINA

"Bardzo przyjazna atmosfera, miejsce, w którym można się zrelaksować, odpocząć. Anja jest osobą, która przez samą obecność obdarowuje ciepłem. Polecam!!"

DIANINHA