So Purkh – dla kobiet, aby oczyścić karmę pomiędzy Tobą a mężczyznami w Twoim życiu

DZIAŁANIE

Ta praktyka jest potężnym sposobem aby modlić się za mężczyzn w Twoim życiu, oczyścić Twoją karmę wokół relacji z mężczyznami, zamanifestować najwyższą wartość mężczyzny aby służył Tobie i Waszemu wspólnemu przeznaczeniu.

Jest zalecane aby kobieta recytowała So Purkh jako modlitwę dla mężczyzn - jedna pełna recytacja oddziałuje jednorazowo aż do trzech mężczyzn w jej życiu. Dla przykładu: ojca, męża i syna.

Dla kobiet pozostających w związkach partnerskich, zalecane jest aby odtwarzały tę mantrę ciągle, zwłaszcza kiedy Twój mąż czy partner przechodzi ciężkie chwile, lub gdy komunikacja między Wami zaczyna szwankować. Dla kobiet wolnych; singielek, które chcą rozpocząć recytację So Purkh - pamiętaj że to Twoja karma ma się oczyścić najpierw.

So Purkh to narzędzie dla kobiet - uwalnia wszelką negatywność w relacji między Tobą, a mężczyzną za którym zmawiasz ten Shabad. Kiedy kobieta się zmieni - mężczyzna również się zmieni. Kiedy kobieta zostanie uzdrowiona - mężczyzna również zostanie uzdrowiony.

Ten Shabad recytowany przez kobiety dla mężczyzn, sprawia że mężczyzna staje się święty. To czysta modlitwa - a modlitwy kobiety zawsze zostają wysłuchane.

meditation_prayer

Jest to długi Shabad czyli kilkanaście wersów poezji która została napisana w taki sposób, że działa jak mantra.

JAKO MEDYTACJA

Zaleca się recytację Shabad "So Purkh" 11 razy na dzień, codziennie.  Możesz zobowiązać się do tej praktyki trwającej 40 dni, 90 dni, 120 dni, lub 1000 dni.

PEŁNY ZAPIS MANTRY wraz z tłumaczeniem na j.angielski znajdziesz TUTAJ


 .
So Purkh w wykonaniu duetu Tera Naam


 

Masz pytanie odnośnie tej praktyki/ medytacji? Napisz w komentarzu poniżej (zamiast maila do mnie) dzięki temu skorzystają również inni czytelnicy tego bloga


 

caret-down caret-up caret-left caret-right

Autorką Anandartykułu jest Anja -  Jogę praktykuje od 11 lat, a regularne zajęcia, warsztaty i odosobnienia prowadzi od 7miu lat. Założyła Sutrę Serca w 2014 roku. Podchodzi do jogi holistycznie czyli całościowo; jej zajęcia inspirowane są filozofią jogi klasycznej (północnej linii jogi). Jest nauczycielką certyfikowaną przez Yoga Alliance (RYT 200) oraz polski MEN.

Fanka kotów, kawy, TEDx'ów oraz MTB czyli kolarstwa górskiego i dobrej muzyki elektronicznej. Enneagramowa Czwórka, urodzona w Zimowe Przesilenie.


 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

OD 1 LIPCA przenosimy zajęcia jogi holistycznej ze Stradomskiej na Białą Drogę + zmieniamy też grafik i ceny | szczegóły tu
Hello. Add your message here.