O ZAŁOŻYCIELCE SUTRY SERCA

Anja praktykuje jogę od niemalże 9-ciu lat. Jej podróż zaczęła się od Yogi Kundalini, w międzyczasie trafiła też na hatha jogę metodą B.K.S. Iyengar'a. Medytacje praktykowała w krakowskim Ośrodku Przyjaciół Buddyzmu Sanghaloka. W roku 2016 odbyła podróż do Indii Północnych odwiedzając Waranasi, Riszikesz, Agrę i Delhi. 

Ukończyła kurs nauczycielski certyfikowany przez Yoga Alliance (RYT 200) oraz instruktorski kurs ćwiczeń psychofizycznych - specjalność joga, z akredytacją MEN. Współtworzyła Studio ॐ Jogi na Zabłociu oraz wspólnotę kundalini yogi na Stradomskiej (obecna Kundalini Yoga w Krakowie). Regularne zajęcia jogi prowadzi od 2013 roku.

Obecnie podchodzi do jogi holistycznie i takie też zajęcia prowadzi. Praktyka jogi dla Anji to nie tylko asany, ale też techniki medytacyjne i relaksacyjne, mantra joga, pranajamy, styl życia, codzienna uważność, filozofia, czakry itp. Nie jest nauczycielem związanym z żadną konkretną szkołą/linią jogi. Jej pragnieniem jest dzielić się tym co poznała w trakcie własnej praktyki nabytej przez lata osobistego doświadczenia.

Studiowała grafikę i fotografię, zafascynowana sztuką multimedialną, w dużej mierze również samouk.  Jej pasja do współczesnej użytkowej sztuki cyfrowej przerodziła się w stworzenie bloga - i tym sposobem powstała właśnie Sutra Serca (którą zbudowała własnymi rękami po 1-dniowym warsztacie wordpressa :)

Ukończyła roczny kurs w Latającej Szkole dla Kobiet, w której później pracowała. Wraz z Latającym Teamem współorganizowała I Zlot Latającej Szkoły dla Kobiet w Muzeum Sztuki i Techniki Manggha dla blisko 200 osób.

Zakręcona na punkcie kolarstwa górskiego (MTB). Ma dwie kotki - Dharmę i Shivę.zobacz więcej: kursy i certyfikaty

OD SERCA - lubisz Sutrę Serca? postaw nam herbatę jaśminową :) stawiam!
Hello. Add your message here.