O ANJI – ZAŁOŻYCIELCE SUTRY SERCA

 

Cześć Dobra Duszo, jestem Anja i bardzo cieszę się że tu jesteś, mam nadzieję że zostaniesz z Sutrą na dłużej!

Jestem założycielką Sutry Serca, i certyfikowaną nauczycielką jogi, a praktykuję od 2008 roku. Kiedyś dawno temu, moja podróż zaczęła się od Yogi Kundalini systemu Yogi Bhajana, w międzyczasie trafiłam też na hatha jogę metodą B.K.S. Iyengar'a, wtedy medytacja była mi najbliższa w krakowskim Ośrodku Przyjaciół Buddyzmu Sanghaloka. W roku 2016 odbyłam niezapomnianą podróż do Indii Północnych odwiedzając Waranasi, Riszikesz, Agrę i Delhi.

Praktyka jogi dla mnie to oprócz asan również: mantra joga, karma joga, techniki medytacyjne i relaksacyjne, praktyki oddechowe, codzienna uważność poza matą, styl życia i filozofia.

Ukończyłam kurs nauczycielski certyfikowany przez Yoga Alliance (RYT 200) oraz instruktorski kurs ćwiczeń psychofizycznych - specjalność joga z akredytacją MEN, oraz pogłębiony kurs pratyahary - technik medytacyjnych i relaksacyjnych (w tym Joga Nidra) w Quaternity Yoga School. Obecnie poszerzam swoją wiedzę w Europejskiej Akademii Satyanada Yogi.

Obecnie podchodzę do jogi holistycznie i takie też zajęcia i warsztaty prowadzę

Swego czasu współtworzyłam Studio ॐ Jogi na Zabłociu oraz wspólnotę kundalini yogi na Stradomskiej (obecna Kundalini Yoga w Krakowie). Od 2013 roku prowadzę regularne zajęcia pogłębionej, holistycznej jogi w Krakowie.

Naturalną drogą stało się dzielenie tym co poznałam w trakcie własnej praktyki nabytej przez lata osobistego doświadczenia - zarówno na macie jak i poza nią.

Studiowałam antropologię kultury na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, a potem zostałam grafikiem :) A zainteresowanie współczesną sztuką użytkową i cyfrową przerodziło się w tworzenie bloga - tym sposobem powstała właśnie Sutra Serca (którą zbudowałam własnymi rękami po 1-dniowym warsztacie wordpressa w Latającej Szkole).

W latach 2013 - 2015 byłam mocno związana z Latającą Szkołą dla Kobiet w Krakowie, w której ukończyłam roczny kurs, a później pracowałam przez kilka lat zaczynając najpierw jako stażystka. Wraz z Latającym Teamem w 2015 roku współorganizowałam Pierwszy Zlot Latającej Szkoły w Muzeum Sztuki i Techniki Manggha dla blisko 200 osób.

A poza tym uwielbiam kawę, koty, dobrą muzykę elektroniczną oraz MTB czyli kolarstwo górskie

PLUS piszę również artykuły na Sutrowego bloga - możesz rzucić na nie okiem tutaj (klik) 


 

Show Buttons
Hide Buttons
OD SERCA - lubisz Sutrę Serca? postaw nam herbatę jaśminową :) wspieram
Hello. Add your message here.