ZAŁOGA

Poniżej przedstawiam sylwetki wspaniałych istot z którymi współpracuję w ramach Sutry Serca

 

shiva

SHIVA ZWANA RÓWNIEŻ SHIVUSIĄ

Kryptonim "Sprężynka". Moja 2 letnia kotka przywieziona z Katowickiej ulicy. Najbardziej lubi chodzić po biurku i klawiaturze kiedy pracuję, siedzieć na drukarce oraz przechadzać się przed monitorem komputera (oczywiście wtedy kiedy piszę;). Przemyka i hałasuje też kiedy nagrywam filmy. Bardzo lubi tarmosić baranią skórę z mojego pokoju medytacyjnego. Shiva to w 100 % jogiczny kot i pomocnik Sutry Serca nr 1 :)

Karo Zasilenie

KAROLINA KOCHANOWSKA-PIEKARSKA

wspólnie z Karoliną "Babką Lekarską" zapraszamy na warsztaty wyjazdowe. Przygotowujemy dla Was odosobnienia jogiczno-medytacyjne w połączeniu ze świadomym zdrowym odżywianiem i dietetyką. Bazując na założeniach Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, Karolina pokazuje jak dzięki drobnym zmianom w diecie i codziennych przyzwyczajeniach można fenomenalnie podnieść jakość swojego życia - czuć się lepiej, mieć więcej energii, czerpać przyjemność z jedzenia i gotowania.

KAROLINA O SOBIE SAMEJ: "Moją historię można by zawrzeć w paru słowach: od historyka (sztuki) do dietetyka (Tradycyjnej Medycyny Chińskiej).  Od momentu kiedy 4 lata temu poczułam na sobie samej jak ogromne znaczenie może mieć zmiana diety i stylu życia, postanowiłam moją pasją do jedzenia i gotowania dzielić się z innymi.

Jako Babka Lekarska inspiruję na warsztatach, pomagam podczas indywidualnych konsultacji, a na swoim profilu facebookowym pokazuję jak jeść i żyć w zgodzie ze sobą i z naturą, w sposób rozkoszny dla podniebienia i przyjazny dla portfela."

więcej o Karolinie oraz jej własnym projekcie: Babka Lekarska znajdziecie na www.babkalekarska.pl