ZAŁOGA

ARTYKUŁY NA BLOGA SUTRY SERCA PISZĄ

caret-down caret-up caret-left caret-right

Moją historię można by zawrzeć w paru słowach: od historyka (sztuki) do dietetyka (Tradycyjnej Medycyny Chińskiej). Od momentu kiedy 4 lata temu poczułam na sobie samej jak ogromne znaczenie może mieć zmiana diety i stylu życia, postanowiłam moją pasją do jedzenia i gotowania dzielić się z innymi. Jako Babka Lekarska inspiruję na warsztatach, pomagam podczas indywidualnych konsultacji, a na swoim profilu facebookowym pokazuję jak jeść i żyć w zgodzie ze sobą i naturą, w sposób rozkoszny dla podniebienia i przyjazny dla portfela.

Zobacz Anandartykuły Karoliny na blogu Sutry Serca tutaj (klik)

ANIA Anajurweda

Ania – z wykształcenia komparatystka i socjolożka, z zawodu – „pani od PR-u” w pewnej instytucji publicznej, z zamiłowania – adeptka jogi i ajurwedy. Nie dość, że rowerzystka, to jeszcze weganka ;)

Ania myśli o założeniu własnego bloga o ajurwedzie pod nazwą Anajurweda. Trzymamy kciuki Aniu!

Zobacz Anandartykuły Ani na blogu Sutry Serca tutaj (klik)

AGNIESZKA MAJEWSKA Gotuje Nie Truje

Agnieszka Majewska - tajna agentka, fotografka i kura prawie domowa, działająca pod hasłem Gotuje, nie Truje oraz Majewska Fotografuje. Prowadzi warsztaty edukacyjno-kulinarne w duchu kuchni naturalnej. Gotuje prosto albo bardzo prosto. Zero chemii i przemysłu, a za to pełnia odżywczej energii. Zawsze z dobrą intencją i garścią przypraw.

Zobacz Anandartykuły i zdjęcia Agnieszki na blogu Sutry Serca tutaj (klik)

 

ALEKSANDRA Skin Effect

Aleksandra Szczepańska - kosmetolog i właścicielka Instytutu Kosmetologii Skin Effect, w którym popularyzuje wiedzę z zakresu holistycznej kosmetologii oraz zdrowego stylu życia. W wolnym czasie ćwiczy jogę i uwielbia podróżować. Filozofia ajurwedy fascynuje ją od wielu lat. 

Zobacz Anandartykuły Aleksandry na blogu Sutry Serca tutaj (klik)

Anja - założycielka Sutry Serca, certyfikowana nauczycielka jogi i medytacji, grafik, kocia mama, wolna dusza z sercem na dłoni, duchowy poszukiwacz, miłośniczka kolarstwa górskiego. Jogę praktykuje od 2008 roku.

Zobacz Anandartykuły Anji na blogu Sutry Serca tutaj (klik)

 

SUTRA SERCA WSPÓŁPRACUJE Z

Quaternity źródłowo połączona jest z północną linią jogi, opartej na zasadach Raja Yogi i Sutr Patanjalego, Vedanty i Shaivinizmu Kashmirskiego. Szkoła północna ukształtowała się wokół Swami Shivanandy z Rishikesh, guru dla wielu uczniów. Szkoła północna charakteryzuje się dynamicznym podejściem do aspektów jogi, na fundamencie systemów filozoficznych - Samkya, Vedanta, Yoga i Tantra, kładąc nacisk na praktyczną aplikację dla ludzi prowadzących normalne życie zawodowe i rodzinne. Quaternity Yoga School specjalizuje się wyłącznie w treningach jogi, które nie ograniczają się do kursów nauczycielskich, ale również oferują nauczanie w zakresie mniej znanych aspektów jogi takich jak joga nidra, mantra joga czy karma joga. Kursy otwarte są dla zainteresowanych, którzy chcą pogłębić własne zrozumienie jogi, zastosować świadomie jogę w swoim życiu, oraz dla tych, którzy mają potrzebę dzielenia się tą metodą w swoich społecznościach jako nauczyciele jogi.

Wspólnie z Karoliną "Babką Lekarską" zapraszamy na warsztaty wyjazdowe. Przygotowujemy dla Was odosobnienia jogiczno-medytacyjne w połączeniu ze świadomym zdrowym odżywianiem i dietetyką. Bazując na założeniach Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, Karolina pokazuje jak dzięki drobnym zmianom w diecie i codziennych przyzwyczajeniach można fenomenalnie podnieść jakość swojego życia - czuć się lepiej, mieć więcej energii, czerpać przyjemność z jedzenia i gotowania.

Show Buttons
Hide Buttons
OD SERCA - lubisz Sutrę Serca? postaw nam herbatę jaśminową :) wspieram
Hello. Add your message here.